Montera - Spory Kłopot :/

Status
Zamknięty.

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Na początek chciałem Wszystkich pozdrowić :p
A teraz do rzeczy.
Jestem w Monterze (ścieżka orków) i jednym z moich zadań jest: "Jak lojalni są wobec Orków ich najemnicy?"
Problem tkwi w tym, że już rozmawiałem ze wszystkimi najemnikami przy arenie, na farmach również, z Bradleyem i z Sanfordem.
Potem zrobiłem kilka misji dla buntowników wokół miasta (znam hasło) i zabiłem Sanforda.

Z kimś nie rozmawiałem??
Coś jeszcze muszę zrobić??

Bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki.
 

kroszo

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
12
Ashton szef areny oszukuje Marika,musisz znależc jego skrzynie ktora jest schowana w krzakach za arena blisko murów i pokazac ja dla Marika a dalej nie wiem ale mysle ze to powinno pomóc:):):)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Mam już tą listę i już ją "przeczytałem"
Ale jak idę do Marika albo Ashtona to i tak nie ma żadnej opcji <_<
Co mam zrobic :unsure:
Słyszałem, że te zadanie również zleca ktoś inny; ktoś nas informuje o lewym intreresie, ale kto to nie wiem :(
 

kroszo

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
12
no to nie wiem:p dawno ta misje robilem...chyba ktos na farmach bodajze Elber mowi ci o lewym interesie...hm..nie wiem,a skroiles liste niewolników dla tego nadzorcy...jak mu tam...tego na D.:D?
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Listę niewolników - BRADLEY'a - już miałem, czytałem i oddałem B)
Ale nasunąłeś mi niezły pomysł z tym, żeby pójść na farmy w pobliżu Montery.

Mógłbyś wymienić listę osób, z którymi muszę pogadać, bo może kogoś przegapiłem <_<
 

kroszo

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
12
sorki stary ale nie pamietam...:Dwlasnie koncze gre a zaczalem grac 2 miechy temu i tylko w weekendy a ta misje chyba w pierwszy weekend zrobilem...wybacz:):):)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
QUOTE(kroszo @ 12-02-2007, 17:06) [snapback]134996[/snapback]

sorki stary ale nie pamietam...:Dwlasnie koncze gre a zaczalem grac 2 miechy temu i tylko w weekendy a ta misje chyba w pierwszy weekend zrobilem...wybacz:):):)




To zagraj od początku, tylko inną ścieżką :D
Widzę, że tylko Ty oglądasz ten temat, a więc pomóż mi ;)
A ty nie miałeś problemu z tą misją??
 

kroszo

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
12
hmm..teraz nie bardzo ci zagram bo komp na ktorym gram jest zajety:p naprawde nie pamietam, rób jakies inne jest tego setki:):):
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
A wiec to jest tak Bradley kaze ci poszukac kogos na zmiane Idziesz do niewolnika co ma puchar uwalniasz go dostajesz puchar teraz musisz isc na farme elbera zeby znaklezc zastepce To jeden z kolesi tam przekaze ci te informacje Ma chyba nba imie Kevin tylko musisz obiecac muze nie wyslesz go do wykopalisk POtem idziesz do Marika on ci kaze znalezc dowody idziesz za arene otwierzasz skrzynie bierzesz list ktory jest dowodem i zadanie wypelnione
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Alee kichaaa ja już tego Kevina dawno temu wysłałem do roboty :ph34r:
No trudno można temat zamknąć :(
Bo już mi nie ma jak pomóc <_<

Pozdrawiam i do zobaczenia - moje problemy w grze dopiero się zaczynają :lol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom