Montera Reputacja Wielki Problem :/

Status
Zamknięty.

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
Jako ze jestem tu nowy, to witam wszystkich

Mam problem, gram sobie w gothica III i jak narazie wszystko bylo ok.
Chce byc buntownikiem i robie dla nich wszystkie misje. W monterze zrobilem wszystkie misje jakie mi kazano aby zdobyc reputacje by wejsc do zamku ALE nie zrobilem misji z Bradleyem i jego niewolnikami, tzn przez przypadek jak z nim gadalem to on sie spytal czy mu pomoge z niewolnikami ich pozamieniac, a ja powiedzialem ze niech on to sam zalatwi i wyswietlilo mi sie zadanie anulowane.
I zeby wejsc do zamku potrzebuje 75% reputacji, a mam 71% :-/
Nie wiem czy ma znaczenie to ze powiedzialem marikowi ze S.... jest szpiegiem ?? Czy przez to bede mogl rozpoczac rewolucje o montere i byc buntownikiem??????

Prosze was wszystkich o pomoc
pozdrawiam
 

Ceki

New Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
18
no może być problem bo oprócz pozamieniania mu niewolników masz mu ukraść liste dla Marika za którą też jest reputacja, ale wątpie czy wykonałeś wszystkie zadania dla reputacji, fakt że w zamku jeszcze wykonujesz, ja wyzwoliłem Montere dopoiero po zdobyciu Gothy, i kilku zadań z Vengardu oraz po odwiedzeniu Okary i Faringn, nawet byłem w Silden troche zwiedzałem :) i dopiero odbiłem Montere bo to jednak trudne jest jeśli masz poziom mniejszy niż 25, wszyscy cię atakują Orkowie, Najemnicy dla których wykonywałeś zadania i to na raz
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Bardzo źle zrobiłeś że go wydałeś.Ale jak nie masz misji to powalcz na arenie albo idz do Soboty.
PS.Ja robiąc tą rewolucje miałem poniżej 20lvlu ;)
 

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
Czyli co radzicie zrobic?? Buntownicy mnie do siebie nie przyjmą??
na arenie pokonalem wszystkich a u soboty juz bylem
POMOCY !!!
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Radze popytać wszystkich ludzi w mieście o misje,a jak nadal nic nie będzie to albo grać odnowa,albo wczytaj najbliższego save :(
 

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
Llipa bo najblizszy save mam jak dopiero 1 raz wchodze do Montery.
Nie wiem czy to mi pomoze ale mam w dzienniku przypisana misje do montery odnosnie korzennych kamieni ( jakies ziola ) ktore mam przyniesc druidowi. ma ich byc 20, mieliscie cos takiego??
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Tak w drodze do Montery jest siedziba gońców leśnych,i tam taki ich przywódca daje ci te zadane z roślinami,jak je przejdziesz dostajesz kamień druida(u niego można sie też nauczyć czegoś o alchemi i o magi druida). B)
 

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
Spoko a wiesz moze gdzie te roslinki dokladnie sa i co najwazniejsze czy za to dostane reputacje w Monterze ??
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Te rośliny są obok rzeki,która jest obok.Za tego questa nie dostajesz reputacji dla montery,tylko dla gońców leśnych.
 

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
No wiec chyba pozostaje mi tylko po prostu troche nabic poziom i wysiekac wszystkich orkow i wtedy oswobodze Montere
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
Niewiem czy to takie proste bo skazałeś szpiega. Żeby zrobić rewolucję trzeba wejść do zamku Montera, pogadać z przywódcą orków a potem pójść do szpiega i dać mu znać. W tym momencie zaczynasz jazde z orkami.
Nawet w poradniku jaki dostaje się z oryginałem pisze aby z tym szpiegiem uważać. na twoim miejscu zaczynałbym od nowa Montere.
 

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
Nie mam stary sily wszystkiego od nowa przechodzic
A co sie moze stac jak wszystkich powybijam??
poza tym jak mowilem M.... o szpiegu to on powiedzial ze on wcale tak nie mysli ze ja nie mam dowodow itp...
 

Master Lolmian

New Member
Dołączył
6.12.2006
Posty
1
mam pytanko ... otuż wykonałem wszystkie misje w monterze....... mam ponad reputacji 75% w monterze bylem u varoka (czy jakos tak ) gadalem z nim poszlem do tego mojego zioma sanforda gadalem tez z nim no to chce zaczynac

atakuje orka zabijem a po chwili on wstaje co jest ?????nie da sie nikogo zabic


SORKI JUZ WIEM CO ZROBIC PRZECZTAŁEM W INNYM TEMACIE ... NIECHCIAŁO MI SIE SZUKAC BO JESTEM LEN :p:p:p:p
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
małomówny wydaje mi sie,że jak zabijesz wszystkich orków to i tak ci zaliczą rewolucje nawet jak podkablowałeś tego szpiega. B)
 

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
Tak stary, wlasnie jakos udalo mi sie przejsc i powybijac wszystkich i pisze ze zadanie wykonane :D pozdro
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
jesli chcesz byc buntownikiem to po jakiego grzyba orkowym najemnikom pomagasz?
wyzwól miasto to bedziesz mial 100 % repu w monterze,przyjda buntownicy,dostaniesz cos od dowódcy Okary,troche expa za orków,zelastwo(bronie z orków...),odrobine expa od magazyniera(buntownik),troszke repu ubuntowników duzo nie?
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
Jeżeli nie wymieniłeś niewolników to :
zad.1
Ukradnij listę niewolników dla Marica tylko ja już to zrobiłem dałem mu zobaczył i kazał mi ją oddac więc poczekaj troche dni to może się uspokoi i będziesz muł ja oddac jakby co to lista jest na jego stole nie marica tylko tego buntownika B)
zad.2
Poszukaj baru tam bendzie mnich on ci ben dzie kazał iśc do Okary .
Jakby już je zrobiłeś to może bedzie jakaś robota na farmie może jakiś niewolnik chce pracowac w zamku :rolleyes:
Jakby nie to napisz poszukam coś w necie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom