Montera - 71% I Ani Rusz Dalej

Status
Zamknięty.

_Guardian_

New Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
2
71% i skończone wszystkie questy poza szpiegowaniem najemników. Na początku odmówiłem Bradleyowi. Ukradłem mu listę, zaniosłem do Marikowi, potem oddałem listę Bradleyowi i skończyła się rozmowa. :blink:
Czyżby jakiś bug?

to znalazłem na oficjalnym forum

http://forum.jowood.com/archive/index.php/t-124758.html

ale jak dotąd nic nie wskórałem.
oto questy, których nie mogę zacząć, bo nie wiem skąd:


Tell Dennis that Bradley needs a new slave.
Change of shift in the slave camp.
Dennis wants Bradley to go easy on the slaves.
Make Follek go back to work in the castle yard. (gdzie jest ten Follek??)
Folleck is asking for it.
Kelvin the slave wants certainty.
Kelvin goes back to work in the temple.
The slave Leon is working in the temple again.
How loyal are the orcs' mercenaries? - nie mam już opcji dialogowych poza nauką
Bring Marik proof that Ashton embezzles gold.
Marik wants Bradley's slave list.
Return the stolen slave list to Bradley.
Do away with Sanford. (If you are a rebel you may need his signal to attack.)

POza tym jak spowodować, aby rozpoczął się quest Ashtona. Odnalazłem jego listę w skrzyni za areną lecz nie mogę igdzie jej dostarczyć. Ashton po skopaniu mu tyłka nie chce ze zmną rozmawiać.

Help...
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Dlaczego nie szpiegujesz najemników? Zrób to, da ci to dużo punktów. Nie wiem w jaki inny sposób można mieć więcej provent, chyba sie nie da.


Pozdro
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
hmm ja mam jakies 54 pkty i nie wiem co dalej... poki co mam do zrobienia takie zadania:
-dać marikowi danine z farmy dominika(?) ~ pytanie: gdzie ona lezy i jak to zrobic?
- dostarczyć temu od magazynu 15 workow z pszenicą. dałem juz 10 i wiecej nie moge znalezc ;/
Co dalej ? ;/
Poki co wygralem juz na arenie wszystko, zabilem jakies wilki, oddalem zlota szkatulke temu na B :] poszpiegowalem troche, zalatwilem ten patent z lista bradley'a i z Sobocie dalem niewolnikow.. Pewnie cos juz pominalem..
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Wykapuj Sanford'a, ale tylko wykapuj. Jesli dostales od niego list do Okary to daj go Marikowi. Innego wyjscia chyba nie ma. Mialem to samo ;)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
QUOTE
hmm ja mam jakies 54 pkty i nie wiem co dalej... poki co mam do zrobienia takie zadania:
-dać marikowi danine z farmy dominika(?) ~ pytanie: gdzie ona lezy i jak to zrobic?
- dostarczyć temu od magazynu 15 workow z pszenicą. dałem juz 10 i wiecej nie moge znalezc ;/
Co dalej ? ;/


1.Farma Dominika jest po drodze do Montery. To ten ziomek, co kazał ci się zgłosić do Marika.
2. Pozostałe worki mają złodzieje zboża. Są oni na północ od jednej z farm w lesie.

Co do szpiegowania najemników. Powiedź o każdym, o którym się tylko da. No chyba, że trzymasz z buntownikami. TO wtedy możesz powiedzieć o tym, co pilnuje magazynu, ale nie wolno mówić, że on jest buntownikiem.

QUOTE
POza tym jak spowodować, aby rozpoczął się quest Ashtona. Odnalazłem jego listę w skrzyni za areną lecz nie mogę igdzie jej dostarczyć. Ashton po skopaniu mu tyłka nie chce ze zmną rozmawiać


Możesz ją dać Marikowi. On się już nim zajmie. :p

Pozdrawiam.
 

_Guardian_

New Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
2
Zacząłem mieć już dość tego bezcelowego biegania wokół Montery. Po prostu wyciągnąłem blachę i wlazłem z nią na środek dziedzińca zamku. Pomogło. Monterę mam już za sobą. Marlika i Bradleya też. Polecam te metodę.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
A ja polecam nie nie fajczenie questu u bradleya bo to też kopalnia reputacjii i idzie sie dowiedziec ciekawostek dla marika m.in o Ashtonie i Denisie,hmmm a doniesliscie marikowi na tego gościa przy wieży co siedzi zadkiem i blokuje miejsce rebeliantów?z tego co wiem za donos na niego marikowi tez dostaje sie reputacje.
 

asgro

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
4
To nie jest dobra metoda bo potem będziesz robił tak samo , a czasami lepiej jednak porobic zadania dla najemników i orków , np w Monterze jeden z niewolników za przeniesienie na farme da ci puchar ognia , który ma byc potrzebny potem , a jesli wybijesz cale miasto sam nie dostaniesz tego pucharu , wiem bo sam tak zrobiłem za pierwszym razem i powtarzałem wszystko jeszcze raz.

P.S. jednak dalej mam problem ze zdobyciem montry bo nie moge znalesc tego szpiega u najemników, tzn wiem ze jest nim Sanford ale wiem to tylko z domysłów a on niczym sie nie zdradza help( opinia w Montrze 85 gadalem z tymi buntownikami za skałkami i pozbylem sie tego najemnika , który zajął ich miejsce spotkania (nie zabiłem go) ale co dalej ? bo ja juz nie wiem..aha w Okarze juz byłem ale jak sie pytam paladyna czy idziemy na Montere to on mi mowi zebym znalazl inny sposób na wypedzenei orkow z miasta help).
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Gadasz z tym rebeliantem koło farmy Denisa zabijasz krowy na farmie i wtedy gościu powie ci hasło,powiesz je sanfordowi wezmiesz quest z wiadomoscia i juz masz dowód dla MArika.To tyle
 

dang3r

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
3
mam 74% i za cholere nie moge nic zrobic :/
zostalo zadanie z dostarczeniem workow pszenicy do sanforda - znalazlem tylko 10 na farmie i brakuje 5 ktorych nigdzie nie moge znalezc... moze wie ktos gdzie szukac reszty?

u marika i bradleya all zrobilem
zostalo tylko zadanie na farmie ze zlodziejami zborza ktorych nie moge znalezc i ww 5 workow pszenicy
pomoz ktos ;]
z gory thx
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom