Moje Prywatne Forum

Status
Zamknięty.

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
podaje link na moje forum o gothicu http://15.freebb.com/index.php?freebb=gothicall a jak byście mieli pomysł jak je ulepszyć to piszcie w tym temacie czy może jakieś nowe logo czy inne? To tutaj prosze o odp jak macie pomysła!
Pozdrawiam
smile.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Moje zastrzezęnia odnośnie Nazwy tematu: Skoro to jest twoje prywatne foro, to czemu reklamujesz je na publicznej stronce
biggrin.gif
??? Hehe... Dobra, odnośnie strony, to logo trochę kiczowato zrobione by Paint, userów też nie za wiele, za to dużo tematów. Cóż, gdyby nie to, że to freeBB, to nawet całkiem niezłe
ph34r.gif
...
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Proszę któregoś z moderatorów o usunięcie tego jednego posta.

Pozdrawiam...
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Forum całkiem fajne, fajna szata graficzna i logo (lubię niebieski
tongue.gif
), jedyny minus to mała iloś userów, ale za jakiś czas będzie ich więcej.
PS. Dwa posty pod sobą Marcos
tongue.gif
.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
ej edgar to sie tam zarejestruj
tongue.gif
bo bardzo potrzebujemy userów :)ciesze sie ze ci sie podoba ale masz jakiś pomysł aby je ulepszyć?sory za krótki post
Pozdrawiam
smile.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Ja mam pomysł dla ciebie zmień szate graficzną bo ta jest troche kiczowata i sprowadz więcej useruw bo ich jest jak na lekarstwo i wtedy forum powinno sie już rozkręćić bo ogulnie nie jest zle dużo działow fajne klany. Jak będe miał więcej czasu to zaczne pisać na twoim forum.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No forum nie jest złe ale ma swoje minusy.
-FreeBB - tak do kitu serwer wiem cos o tym
smile.gif

-logo- Troche dziecinne i kiepskie
-styl za jasny
smile.gif

-Kolejne o Gothicu

Ogólnie nie jest źle moze ci sie uda przetrwac w swiecie Gothica. Ale sie tam nie zarejestruje
wink.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Forum !!!!!! O GOTHICU !!!!! tylko nie to
smile.gif
żartuje oto moje zdanie :
Zalety:
-Szata Graficzna
-Logo może być

Wady:
-FreeBB
-Kolejne o gothicu
-Mało ludzie
-Mało postów

Forum nawet nawet nie będe krytykował bo to się obruci przeciwko mnie wkrótce
biggrin.gif

4/10 :]
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Lol...kolejne forum o Gothicu. Kolejne forum, ktore bedzie instniało nie dłuzej niz pare miesiecy. Dlaczego? Ano dlatego, ze aby foro funkcjonowało trzeba userów, a na tak małych forach brak userów jest zdecydowanie najwiekszym problemem.

Ogólnie twoje foro mnie nie zachwyca. Beznadziejne logo, szata mało gustowna. I najlepsze: stworzyłes juz szesc gildii, a masz dopiero ok 25 userów. Na naszym forum zarejestrowanych jest ok. 3500 uzytkownikow, a ilosc gildii wynosi: cztery. Najpier poczekaj na naplyw osob, potem otwieraj gildie.

Oceny nie daje bo siegała by nie wiecej niż 3/10...Te foro bez zadnych watpliwosci bedzie niepowodzeniem, ale zdobędziesz jakies doswiadczenia i to chyba jest najwazniejsze.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Kolejna strona o Gothicu, no cóż i to średnia. Zgadzam się z bobkiem po co ci aż sześć gildii, przecież masz za mało userów, co najwyżej będzie do nich należał tylko przywódca
tongue.gif

Logo beznadziejne, jedno z gorszych jakie widziałem, z szatą jest już trochę lepiej która według mnie jest w miarę dobra. Ale czy nie ma innych tematów niż Gothic ??
 

Mag_bitewny

New Member
Dołączył
12.5.2005
Posty
29
QUOTE (Dadex @ 12-06-2005, 11:29) Ale czy nie ma innych tematów niż Gothic ??
Mozesz sobie wybrac: najseksowniejsze kobiety na swiecie albo najtanszy alkohol w Polsce.
Dzien czasu i bede mial po 100 userow na kazdym. Sa chetni do pomocy?
laugh.gif

To moze odciazy od zakladania Gothikowych tematow
wink.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
QUOTE (Mag_bitewny @ 12-06-2005, 11:40) QUOTE (Dadex @ 12-06-2005, 11:29) Ale czy nie ma innych tematów niż Gothic ??
Mozesz sobie wybrac: najseksowniejsze kobiety na swiecie albo najtanszy alkohol w Polsce.
Dzien czasu i bede mial po 100 userow na kazdym. Sa chetni do pomocy?
laugh.gif

To moze odciazy od zakladania Gothikowych tematow
wink.gif

uwazaj koleś bo ich znajdziesz
laugh.gif
laugh.gif
Teraz troche zmieniłem Forum i wyczyściłem fora bo zaczynał sie robić burdel. Mam nadzieje że teraz sie wam spodoba
smile.gif

Pozdro!
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
forum jak forum nic nadzwyczajnego... jego wady i zalety zostały wymienione wyżej ale mnie zaineteresowała jedna sprawa a mianowicie:

QUOTE Nasi użytkownicy napisali 1 wiadomość
Mamy 24 zarejestrowanych użytkowników

Troszke to zabawne że w całym tym forum jest tylko jedna wiadomość... i w dodatku tyczy sie regulaminu i jest napisana przez admina...

a teraz mały cytat z regulaminu tego działu


QUOTE 5. Nazwy tematów reklamujących forum bądż strone mają mieć odpowiedni wygląd:
Nazwa Tematu: Gothic Up (nazwa tego forum lub strony)
Opis Tematu: www.gothic.g4ce.pl (Adres forum lub strony)
Tematy typu: Nowe Foro, Nowe forum o Gothicu, Rejestruj Sie. I tym podobne będą usuwane. Przecież w tym można sie pogubić co 2 temat taki sam.

6. Reklamy Forum, które będą miały mniej niż 30 zarejestrowanych użytkowników, także zostaną usunięte.

Na razie tyle tzreba było jakieś w końcu dać ograniczenie.
Pozdrawiam cLoNe_xx



Twój temat więc łamie ten regulamin w dwuch punktach (przecież nazwa tematu moje prywatne forum nie spełnia tutejszych norm) i temat powinien zostać usunięty
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
No, cóż, nie pochwalam tego co zrobiłeś. Żeby zmienić to foro na lepsze wystarczyłoby tylko zmienić szatę graficzną bo ta trochę za bardzo razi
cool.gif
, i gdzieś jeszcze dać jego reklamę.

Pozdrawiam...
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
no bo seba napisałem że oczyściłem to Forum. A temat był już od dawna i jakoś nie został usunięty
smile.gif
Jeżeli regulamin złamałem to przepraszam ale kiedy zakładałem ten temat to tego Regulaminu nie było wiec myśle że temat nie powinien zostać usunięty.
Pozdro
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jeżeli temat nie został jeszcze usunięty to pewnie dlatego że bardzo już dawno na forum nie było modów odpowiedzialnych za ten dział.... Wówczas gdy regulamin został zaktualizowany wszystkie tematy które powstały wcześniej i go łamią powinny zostać usunięte... oczywiście bez kary dla twórców... To jest zabiek czysto pożądkowy
biggrin.gif


sorki za offtopa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom