Moje Pierwsze Opowiadanie

Zgrzytx

New Member
Dołączył
2.6.2007
Posty
25
Nudziło mi się i zrobiłem takie coś. jest to moje pierwsze opowiadanie jak się spodoba to może więcej zrobię, a jak nie - trudno.





< nie taka> górnicza dolina

za kradzież różowych stringów lorda hahagena bezi zostaje zrzucony za barierę:
Bullit: spóźniłeś się!
Bezi: na co?
Bullit: dziś wieczorem jestem zajęty i nie mogę ci obić pyska.
Bezi: czemu?
Bullit: mam dziś nockę z tho...
Bezi się skapował, że bullit jest gejem, i podejrzanie szybko ruszył do Chorego Obozu zanim ten skończył...
po drodzę bezi znalazł wilka i chcąc go... przeskoczyć potknął się i trafił głową w jego... ekhem
dalsza droga obyła się bez nieprzyjemnych sytuacjii [poza trzykrotnym wymiotowaniem, pięciokrotnym atakiem niepochamowanego ataku silnego mega rotfla na widok
wyścigu magnatów na wszystkim co się rusza oraz potrzeby skorzystania z toalety a nie było gdzie...]

Lewus: MASZ WODĘ I DAJ KOPACZOM BO JAK NIE TO CI WŁOSY Z D*** POWYRYWAM!!!
Bezi: Eeee, to było do mnie?
Lewus: NIE ALE JAK MASZ OCHOTĘ TO POMÓŻ LEE BO ON NIE WYRABIA, A JAK I TY NIE BĘDZIESZ TEGO ROBIŁ NA CZAS TO...
Bezi: nie dziękuje nie mam na to ochoty, może kiedy indziej.

Wykidajło: NIE PRZEJDZIESZ!
Bezi: chcesz trochę bagienne...
Wykidajło: WŁAŹ!
Silas: cześc kolego witaj u tempego, tu dużo nocnych wrażeń i chłopięcych marzeń!
Bezi: lol czy tu każdy w kolonii jest gejem??
Silas: 15% jest hetero: Chory obóz: 5% Obóz staruszek: 9% i Obóz w sukienkach 1%
Bezi: OMG skąd to wiesz?
Silas: sam sprawdzałem bo te 15% to kobiety...

Cieć Laresa: CZEGO NIEDOROBIONY WYPIERDKU MAMUTA??? LEPIEJ ŻEBYŚ NIE PYSKOWAŁ BO LARES DZIŚ WIECZOREM MA RANDKĘ!
Bezi:KUR** czy wy wszyscy musicie tak krzyczeć??!!
Cieć Laresa: TAK!
Bezi: czemu?
Cieć Laresa: BO JEST TAKIE PRAWO W TYM OBOZIE!
Bezi: a kto w nim rządzi?
Cieć Laresa: NAJWYŻSZY KRĄG WODY: ROMAN GIERTYCH, ANDRZEJ LEPPER, LECH I JAROSŁAW KACZYŃSKI, WRZÓD I JEDEN WCZORAJ ZGINĄŁ.
Bezi: no comments...

Bezi miał dość całej Giertychowej piątki i poszedł do obozu w sukienkach:

Strażnik Świątynny: OOOOOoooooo pokłoń się wielkiemu wszechmocnemu i zmyj swoje wszystkie grzeeeeeeechyyyy!!!
Bezi: mam się umyć?
Strażnik Świątynny: tak, i przy okazji załóż sukienkę bo u nas jest takie prawo.
Bezi: ziom 1. nie mam sukienki 2. kto u was rządzi?
Strażnik Świątynny: u mnie możesz dostać za darmo a rządzi u nas najwyższy i najmądrzejszy Adolf Hitler i jego czystego ducha lud
Bezi: dobra dawaj tą zbroję i przestań chrzanić bo przynudzasz.
Strażnik Świątynny: naprawdę?? bueeeeeee
Bezi: grrrr, dobra żartowałem masz tu parę bryłek gówna na bagienne
Strażnik Świątynny: oooooo przyjacieluuuu będę twoim dozgonnyyyyyym dłużnikieeeeem

Adolf Hitler: witamy cię w sekcie homoseksualistów czyli obozem w sukienkach, jeśli chcesz do nas dołączyć musisz zjeść pięć paczek Vizira żeby twoja dusza była czysta. U nas kupisz go po okazyjnej cenie!!
Bezi: eee.. nie dziękuję nie chcę być homo
Adolf Hitler: szkoda ;C

Beziemu pozostał tylko jeden obóz gdyż nie chciał podporządkowywać się gejom ani kręgu giertycha. Udał się do Obozu Staruszek.

Strażnik Bramy: Bezi! Hello my friend! bullit poddał cię testowi na geja i okazało się, że do nas pasujesz! nie jesteś pedałem! Idź do gomeza i powiedz mu, że przeszedłeś test i chcesz być cieniem.
Bezi: no i to rozumiem! obóz looozaków!!!

Gomez: Gratulacje przyjmij tą zbroję cienia i idz sprzątać gnuj świniopasie.
Bezi: Ale...
Gomez: ŻADNEGO ALE DUPKU BO CIĘ WYWALĘ Z OBOZU!!
Bezi ech.. TAK JEST!
 
V

Vergil

Guest
!!!LOL!!!
10/10
Momentami naprawdę mnie rozbawiło xD. Dość nietypowe opko, nie? Ale super^^ Czekam na 2 część^^

Różowe stringi lorda (ha)Hagena xD
CYTAT
Silas: cześc kolego witaj u tempego, tu dużo nocnych wrażeń i chłopięcych marzeń!
Bezi: lol czy tu każdy w kolonii jest gejem??
Silas: 15% jest hetero: Chory obóz: 5% Obóz staruszek: 9% i Obóz w sukienkach 1%
Bezi: OMG skąd to wiesz?
Silas: sam sprawdzałem bo te 15% to kobiety...

Wymiatasz xD
 

Altair

Debile
Dołączył
11.8.2007
Posty
9
CYTAT(Vergil @ 12-08-2007, 14:31) [snapback]150147[/snapback]
!!!LOL!!!
10/10
Momentami naprawdę mnie rozbawiło xD. Dość nietypowe opko, nie? Ale super^^ Czekam na 2 część^^

Różowe stringi lorda (ha)Hagena xD

Wymiatasz xD


N/c. Takie odpowiedzi naprawdę nie powinny mieć prawa bytu.

Co do opowiadania - nie wiem jak je ocenić. To nawet nie jest opowiadanie, tylko coś w stylu dramatu. Poza tym, jeśli chciałeś być zabawny to z całą stanowczością - nie udało ci się. Utwór jest po prostu denny. Poziom humoru naprawdę dziecinny i bardzo mało inteligentny.
CYTAT
Bullit: spóźniłeś się!
Bezi: na co?
Bullit: dziś wieczorem jestem zajęty i nie mogę ci obić pyska.
Bezi: czemu?
Bullit: mam dziś nockę z tho...
Bezi się skapował, że bullit jest gejem, i podejrzanie szybko ruszył do Chorego Obozu zanim ten skończył...


Pierwsza scenka - to nawet nie wymaga komentarza. Te zwroty są wręcz żałosne, nie wiem co jest śmiesznego w zmianie nazwy obozu na chory :|.

A teraz coś co kompletnie zaprzecza formule opowiadania tego utworu. Otóż nawet dialogi nie są skonstruowane w sposób odpowiedni (myślnik, następnie wypowiedź, ewentualnie znowu myślnik i objaśnienie kto to mówi i jego zachowanie podczas wypowiedzi). Na początku dajesz imię, potem dwukropek i żałosną, dziecinną wypowiedź, którą uważasz za śmieszną... żal, naprawdę...

Zdarzają się literówki, wiele błędów interpunkcyjnych (brak przecinków, kropek). Zdania złożone są jakby pisało je dziecko z 3 klasy podstawowej. Motyw z Adolfem Hitlerem wynosi ten utwór na wyżyny beznadziejności i świadczy o tym, że jesteś bardzo niedojrzały. Żartować z holocaustu, ludobójstwa i jednej z największych tragedii drugiego tysiąclecia (może i wszech czasów) jest zachowaniem poniżej krytyki.

Podsumowując - starałeś się być zabawny, nie wyszło ci. Popełniasz błędy ortograficzne (rzadziej) i interpunkcyjne (w każdym zdaniu). Żartujesz z rzeczy z których nie powinieneś, a humor nie jest zbyt inteligentny i stoi na bardzo niskim poziomie. Ocena chyba nie będzie niespodzianką - 0/10.


PS: Bluzgajcie mnie ile chcecie, ale ja zdania nie zmienię, a pana wyżej prosiłbym wpierw zastanowić się, a później pisać...
 

Zgrzytx

New Member
Dołączył
2.6.2007
Posty
25
Ok rozumiem, nie podobało ci się Altair, ale pokaż mi przynajmniej jedną wypowiedź gdzie jest obraza dla tego co wymieniłeś, i wezmę pod uwagę twoją wypowiedź, tylko proszę - vergilowi się podobało to nie krytykuj jego wypowiedzi bo tak samo on może, jak i ty się wypowiadać na temat tego opowiadania. Uważasz, że mało inteligentny - następnym razem zrobię lepszy, mało śmieszny? no może i się zgodzę tylko nie rozumiem Twojego poczucia humoru skoro oceniłeś to na 0/10, bo może tobie się wydaje nie śmieszny to chyba 0/10 to musiałoby być totalnie do kitu, ale te chyba takie nie było? :( :huh:

a i jeszcze coś. Skoro mówisz, że nie powinienem z takich rzeczy żartować to domyślam się, że ty w ogole nie grałeś w gothica albo tak jak napisałem wyżej masz jakieś dziwne poczucie humoru (albo i ja mam... możliwe).

Nie dziwne, a prostackie. Dyskusji koniec bo o gustach, nawet najdziwniejszych, się nie dyskutuje [no, chyba, że to dewiacje]. Jak by nie było, zgadzam się z Altairem - GW
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
QUOTE(Zgrzytx)
Bezi: a kto w nim rządzi?
Cieć Laresa: NAJWYŻSZY KRĄG WODY: ROMAN GIERTYCH, ANDRZEJ LEPPER, LECH I JAROSŁAW KACZYŃSKI, WRZÓD I JEDEN WCZORAJ ZGINĄŁ.
Bezi: no comments...



Chyba jedyny moment, który jako tako mnie rozbawił.

Ogółem opowiadanie (jeśli mogę tak to nazwać) jest słabe. Bardzo słabe. Humor? Tutaj nie będę pisał, bo każdy ma swoje gusta, kogoś może to bawić, ale mnie w ogóle nie rusza. Historyjki o gejach i tym podobnych są już trochę za bardzo oklepane, a na dodatek, to parodii o tym, jak Bezi trafił do kolonii i co tam robił też już sporo widziałem. Treści nie będę tutaj zbytnio oceniał, bo nawet nie warto. Może przejść do błędów? Po pierwsze: zła budowa zdań (ofc nie wszystkich). Po drugie: wiesz do czego służy przecinek (",") i kropka (".")? Radzę zacząć poprawnie używać. Dalej aż się odechciewa wymieniać. Opisy są ubogie, dialogi (jak to już zostało wcześniej wspomniane) są błędnie zbudowane, a poza tym są strasznie ubogie (wiesz, że nowe zdanie zaczynamy z "wielkiej" litery?). Radziłbym Ci zastosować się do zasad poprawnej pisowni, bo nawet jeśli jest to opowiadanie czysto humorystyczne, to takie zasady powinno się i tak stosować. To tyle.
 
Do góry Bottom