Moja Galeria

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Otóż postanowiłem sobie taki temacik założyć miejmy nadzieje, że nikomu nie przeszkadza. Będę zamieszczał tutaj swoje prace graficzne i też zdjęcia(kiedyś). Na początek dam to co mam na wierzchu.

Dessing http://www.mmorpgsite.yoyo.pl/index4.html w prawdzie nie skończony, ale zostało mi do dokończenia jedynie poprawa fonta i jakieś tam po prawienia graficzne.

Oczywiście skin to nie wszystko do tego dochodzą skrypty: zmieniające za każdym razem: logo, screnn, cytat i tło.

Tutaj znajdzie się reszta moich prac, już nie długo ;P
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Desing ( przez jedno s jak już coś ) jest słaby, pewnie nie będziesz umiał go skonwertować na joomle, a do wszystkiego dochodzi jakże wyrafinowane i dojrzałe poczucie humoru.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nie potrafię wykonywać 'dessignów' na fora i strony, ale skoro temat powstał to skomentuje.
Design jak design, szkoda że tak ubogi i wąski (na 19' calach fatalnie się go ogląda), treść zawarta na nim jest... hmm dziecinna (ale nie treść oceniać bo ona przecież ulegnie zmianie).
Ciężko będzie mnie zadowolić czymkolwiek, no chyba ze cLoNe załatwi i zamontuje starego dobrego niebieskiego gothic upa :D, klimat od razu powróci i nie będzie trzeba kombinować nowych designów.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ten design nie jest wcale taki zly, jak go oceniacie... Wystarczyloby popawic czcionke i postacie na dole, bo sa zle wyceiete i wystaja za ramke... Ogolnie jest ok, jest kilka malych bledow, ale wszystko da sie poprawic.. Ja tam chcialabym taki design, a nie stale ten sam :p
 
Do góry Bottom