Moherowe Berety...

Status
Zamknięty.

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Otóż kto oglądał "teraz my" wczoraj to wie, a ten co nie oglądał to nie wie
tongue.gif
Otóż chciałbym się was zapytać co sądzicie om pisence Bib Cyca pt. "Moherowe Berety" ? Moim zdaniem jest fajna
smile.gif
Tak poprostu fajna
wink.gif
A śmieszny jest jeszcze, że tylko Anty-radio i jakaś inna rozgłośnia je puszczają, bo inne się boją... Rydzyka i armii Moherowych beretów !!
biggrin.gif

Moher to siła, moher to władza, moherowych kapeluszy się nie zdradza !!

Pozdrawiam
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Piosenka jest bardzo fajna słyszałem już ją jakiś czas temu i mi sie naprawde podoba! Nie ma co originalna treść piosenki.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Taki mały offtop :

Te moherowe berety to jakaś plaga , armia rydzyka która zdobywa po mału polske. To jest nienormalne że kościół tak może człowiekowi wyprać mózg , dla takiego "moherowego beretu" nieliczy się rozsądek tylko jakiś ksiądz co jeszcze zarabia na nich pieniądze . Gdy kościół dojdzie do władzy to niewiem co bedzie z naszą ojczyzną.


A jeśli chodzi o piosenke myśle że ośmiesza w duży sposób o.Rydzyka i oddziały
"moherowych beretów"
laugh.gif
laugh.gif
, podoba mi sie , z resztą Big Cyc dużo swoich piosenek które stworzyli mają czemuś protesttwać lub ośmieszać . Wydaje mi sie że to w pewnym stopnie jest satyra.
 
G

Gray_Fox

Guest
Yeah Yeah Yeah!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Zaprawdę Zaprawdę powiadam wam : świetna ta muza^^ Extra tekst, sam otwór skomponowany jest very nice
smile.gif
EeE, Skip (skiba:p) obiecał że nagra o Aksamitnych Kapeluszach^^ Zobaczymy co z tego wyjdzie. dla kazdego nigg'isa który chce tę muzę posłuchać wbija tu klik!
i na dole są Moherowe Berety.

QUOTE bo inne się boją... Rydzyka i armii Moherowych beretów !!

Tak jest!
biggrin.gif
Ks.Imperator i jego armia zaleje kraj xd

To jest szlak bojowy więc maszeruj by panował Rydzyk ALE TY RAZEM Z NIM!!!
smile.gif
yeah xD

aVe .

P.S pozdrofffffKa od Rydz'Fan xD^^
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Yeeee... Rydzyk ziom! Piosenka konkretna :D Uświadamia nas, świeckich, jak to jest rzeczywiście z naszymi babciami obecnie. One też na swój sposób prowadzą hardcorowe życie! Powaga... Ja bym się bał wyjechać w moherze na głowie w teren :p
Sam tekst piosenki jest bardzo dobry, inteligenty nawet :] W zabawny sposób mówi, że nie jest wesoło w naszym kraju, ale i tak nam nic ze strony old ziomali nie grozi :* Lubie teksty o polityce, może dlatego, że się nią nie interesuję zbytnio, ale słuchając przyjemnej dla mnie muzy docierają do mnie co niektóre rzeczy. Prawdy...

QUOTE Moher to siła, moher to władza, moherowych beretów się nie zdradza !!

... kapeluszy nie beretów ;P

PEACE!
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Oczywiście wczoraj oglądałem Teraz My, jak co tydzień. Bardzo mnie zdziwiło to, że pojawi się jakiś wykonawca, a tym bardziej Skiba i zespół Big Cyc.
biggrin.gif
Piosenka jak i teledysk bardzo mi sięspodobały. Dziś zassałem tą pioseneczke z neta i została pare razy przesłuchana. Tekst jest naprawde wyśmienity, pokazuje on co RM robi z umysłów starszych ludzi.
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Piosenka jest wypas!!!!! ściagnolem dzisiaj rano i przesluchalem juz kilka razy.
Big Cyc jak zwykle w smieszny sposób przedstawil polskie !@#$%^&*&^%$ realia
i pietnuje Rydzyków,Giertychów,Cymańskich i innych bojowników o lepsza Rzeczpospolitą.To szok ze ludzie potrafia popaśc w taki stan jak te babki.Jeszcze bardziej niepokojace jest to ze władze jawnie demonstruja swoje przyzwolenie na Trwam i Radjo Maryja'n czego dowodem sa ostatnie wydarzenia w świecie polityki.

Cóz pozostaje nam tylko stawiac opór i piętnowac Ojca Prowadzacego i armie mocherowych beretów!!!





P.S "Jak to dobrze ojcze Rydzyku,ze cie ta twoja matka porodziła niepokalana..."


Niech bedzie pozdro maryja zawsze dziewica !!
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Super piosenka i teledysk special: "Wystąpiliście tutaj w pięciu i zatanczyliście bretgensa - taniec na głowie jak ktoś nie wie" Andrzej L.
biggrin.gif
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
piosenki które cos mówia są prawdziwą modlitwą do Boga (moim zdaniem i mysle ze neitylko)prawdziwymi listamy do Pana i myśle ze ta mówi wyraźnie - rydzyk & rm go away !!! czas juz na nagonke to mzoe cos sie zmieni a nie zeby sługa Boży chciał rządzić światem
biggrin.gif
. sory za krótkiego posta ale niema co wiecej pisac.
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Przed chwilą zassałem i stwierdzam , że piosenka wypas . Jak jej słuchałem omało z krzesła nie spadłem . Tekst konkretny podkład muzyczny też spoko . Serio niedługo powstanie nowe prawo gdzie obowiąskiem będzie trzeba nosić moherowy beret
tongue.gif
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
No więc mi się piosenka podoba ale nie dlatego że jest jakaś super fajna ale dlatego że naśmiewa się w sposób mało chamski z ks. Rydzyka i z oddziałow emerytek które za nim stoją.
Jednym słowem piosenka jest polewkowa.
Na takie tematy jak ojciec Rydzyk i radio Maryja powinno powstawać więcej piosenek
biggrin.gif
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
hehe, ja ten utwór słyszałem na 2 tyg. przed opublikowaniu go w Teraz my!, ponieważ pan gray fox miał mp3 z tą piosenką.
Oczywiście się uśmiałem słuchając tego, jak chyba zresztą każdy
biggrin.gif


utwór w bardzo wesoły sposób ośmiesza PiS i to, kogo wykorzystał by wygrać wybory
smile.gif
mnie się to bardzo podoba, więcej takich dzieł!
biggrin.gif

Nawet przyjemnie się słucha, bo tekst jak i muzyka łatwo wpada w ucho, w dodatku pozostawia po sobie ślad
smile.gif


moherowe berety żądzą światem
laugh.gif

rydzyk i jego armia beretów niedługo zaleją Polskę jak moskale redutę ordona...
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Piosenka jest wspaniała! Skoda, że niewiele jest takich odważnych zespołów, które takie kawałki tworzą i jeszcze mniej stacji radiowych, które takie kawałki puszczają...

A propos beretów, to kilka dni po tym odcinku "Teraz My" przyjechała moja babcia (chodzi co tydzień do kościoła, jest z Torunia i tam mieszka, ale o. Rydzyka bardzo nie lubi i niecenzuralnie sie na jego temat wypowiada). A przyjechała w czym...? W moherowym berecie!!! Potem wytłumaczyła się, że nie wie o moherowych legionach Rydzyka, a beret kupiła, bo taki gustowny znalazła na bazarku
biggrin.gif


Pozdrawiam.
 

spamer

New Member
Dołączył
5.3.2006
Posty
3
Ta piosenka jest bardzo obraźliwa.

Zaraz Cie moge obrazić ;P - Oz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom