Mod Pack Pl- Nie Wszystko Działa

Status
Zamknięty.

greg96

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
4
Witam wszystkich

Ściągnąłem ostatnio Mod Pack PL ale mam problem mianowicie działa mi tylko szybkie bieganie (Shift), co do kamery na której zresztą najbardziej mi zależało i obrazków "wytwarzanie" nic się nie zmieniło, obraz dalej się oddala i przechodzi na kamerę taktyczną nie wiem czy trzeba zacząć grę od nowa czy coś trzeba zrobić coś innego proszę o poradę może ktoś miał podobny problem
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
A jaką masz wersję arcani ? Ozzy 22 ?
 

dawid9840

New Member
Dołączył
20.10.2010
Posty
2
Ja też zainstalowałem Mod Pack pl, gra chodziła bez zarzutu do pewnego czasu. Gdy chciałem wczytać wcześniejszy zapis to gra nagle się zawiesiła. I od tamtej pory nie mogę wczytać gry.
Może wiecie o co chodzi. Przeszedłem dużą część gry i nie mam zamiaru grać od początku. POMÓŻCIE PROSZĘ!!!
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
W którym momencie gry jesteś? Ewentualnie podeślę ci moje zapisy i spróbujesz je odpalić. Ja własnie udaję się do Srebrowodu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Odinstaluj mod packa i sprawdź czy dzieje się to samo.

równie dobrze wyślij swój save do pomocy technicznej CDP

http://www.cdprojekt.pl/support/game/3063/ArcaniA_Gothic_4
 

dawid9840

New Member
Dołączył
20.10.2010
Posty
2
Ja już dotarłem do miasta Thorniara.
Próbowałem odinstalować moda ale dalej to samo.
 

greg96

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
4
Ja problem rozwiązałem jeśli chodzi o kamerę trzeba było ręcznie zainstalować moda tzn skopiować pliczek orbitcamera który gdzieś znalazłem na innych forach do folderu data configuration i juz jest ok
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Ja problem rozwiązałem jeśli chodzi o kamerę trzeba było ręcznie zainstalować moda tzn skopiować pliczek orbitcamera który gdzieś znalazłem na innych forach do folderu data configuration i juz jest ok

Greg - a jaką masz wersję gry? Teoretycznie powinno działać z każdą - dlatego pytam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom