Mod Die Bedrohung

Status
Zamknięty.

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Czy ktoś grał z was w gothica z tym modem :?: ja tak i uwarzam że jest naprawde dobry zmienia całą gre nie gramy już bezimieny tylko gościen imienien Pandaron czy jakoś tak na samym początku spotykamy wrzoda z którym rozmawiamy a który ma przypiętą na plecach karkte " KICK ME " możemy se też kupić wilka a włąciwie psa obronego możemy też pomuc pasterzowi pozbierać jego owce które się zagubiły lecz najlepsza jest możliwość UJARANIA SIĘ I UPICIA :!: :!: :!: :D :D tak tak jest to możliwe gdy pierwszy raz rozmawiamy z Dexterem chwieje się i nie może ustać na nogach więc mnie to troche zdziwilo kupiłem Zew nocy :D zapaliłem a tu patrze bochater unisi się w powietrzu i możely lewitować na ziemią i fruwać przez krótki okres czasu :shock: :shock: :shock: a po wypicu 2 piw nasz pochater chwieje się i nie może ustać na nogach mała żecz a cieszy :D :D :wink:
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Hmm brzmi całkiem nieźle, z chęcią bym go zainstalował, ale są dwa powody dla, których tego nie zrobię. 1) Nie umiem po niemiecku szprechać, a to po Polsku chyba nie jest. Prawda? 2) Nie gram teraz w G1 ponieważ chcę zapomnieć jak wyglądały zadania itp. A potem znów poczuję ten piękny klimat i będę grał całymi dniami. :lol:
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Można se poradzić gdyż wystraczy latać od postaci do postaci a wszytko się da zrobić ale prawda gra jest po niemiecku a czy se przypomnisz misje to wątpie bo jak pisałem to całkiem nowa gra tak jak w modzie Diccuri :wink:
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
całkiem nieźle ten mod się prezentuje ale gdyby był popolsku to by był
wypas :wink:
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Baa żeby był pol Polsku to byłby naprawde dobry mod właśnie podczas grania dowiedziałęm się kiku żaczy mianowicie nie bedziemy mogle se ot tak wejść do obozu sekty gdyż gdy tylko przejdziemy przez pewną bariere zasypiamy inna żecz zwierzaki zmądrzały i atakują w stadach i się nie odalają jest jeszcze kilka ciekawych żeczy :wink: :wink:
 

hagen

New Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
11
ja uwazam

ja uwazam ze nie opłaca sie grac na mody poprostu jest kicha


ps.king jak leci
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Niezgadzam się. Mody wprowadzają dużo nowości. Jak sie przechodzi grę 10 razy to chce się czegoś nowego. Wtedy najlepiej jest skorzystać z moda
tongue.gif
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
QUOTE Niezgadzam się. Mody wprowadzają dużo nowości. Jak sie przechodzi grę 10 razy to chce się czegoś nowego. Wtedy najlepiej jest skorzystać z moda
tongue.gif


Zgadzam się w 100% pozatym ten mod nie zmienia gry bo jest to jakby całkiem nowa gra jest nowa fabuła nowy gracz nowe umiejętności tak jak w modze Diccuti choć mod Diccuri to całkiem odmina gra nowa fabula itp..nazywany jest modem do g1 nie wiem czemu :?:
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
no chyba

no chyba ze sie przeszło 10 razy to tak sie zgodze chociaz nie jestem za modami

ps.masz racje gandi
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he :D

TAk, dobry mod i gra robi się ciekawa. Musze się dowiedzieć jak nagrywaćfilmiki z Gothic i nakręce wam "Uchlany z wilkami:] "
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Jak możecie to zarzućcie linkiem chętnie zagram albo przynajmniej jego pełną nazwe podajcie :roll:
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
zarzyccie

king znasz jeszcze jakies mody albo czy ktos wogule zna jakies mody jezeli tak to podajcie.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Tak znam jescze wiele modów ale nie będe ich wyspisywał po koleji a linka moge podać na gg a co do zrobienia filmika z gothica to Reaven polecam program Fraps pozwala robić filmiki w czasie każdej gry
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
Daj spokuj mi się wogule nie podoba wogóle mało modów mi się podoba podstawowa cześć jest najlepsza.
 

APOG3UM

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
114
QUOTE Daj spokuj mi się wogule nie podoba wogóle mało modów mi się podoba podstawowa cześć jest najlepsza.

Zgadzam się z Alrikiem jakby te mody były PL to może bym i inaczje na to spojrzał
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom