Można Wybrać 3 Droge?

Status
Zamknięty.

ceglastopory

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
40
współpracować z xardasem i zniszczyć artefakty?poszedł już ktoś w tym kierunku,z kim wtedy można trzymać-prosze o odp. wrazie co mam save :blink:
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Poprostu niszczysz artefakty i idzesz z Xardasem. Nie trzymasz niczyjej strony. Wiec zaden z bogow nie wygrywa.
 

ceglastopory

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
40
ale czy to ma jakiś wpływ na fabułe-a wogóle to przeniosłem sie po zd.5 art. prosto do rhobara i go wcale nie ma w sali tronowej,przespałem sie i dalej nic-tak ma byc czy to jakiś bug?
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Ja wybralem 2 i 3 droge i teraz zaluje moglem isc po stronie orkow 3 dorga to niszczysz artefakty idziesz do Xardasa on kaze cio zabic Zubena i Rhobara 2 Mowi Ci zebys przyniosl Kostur Wecznego Lowcy czy juak0os mtak ktory ma Zuben I Berlo Varantu(Rhobar 2)) Przychodzisz do Xardasa on mowi \ci ze teraz pojdziecie otworzyc jakis portal na dalekim zachodzie Idziesz za nim Powinno to potrwac z jakies 15 mi dochodzicie do poortalu oytwierasz go i co KONIEC GRY widzisz tylko co sie stamioe w przyszlosci tak samo jakbys poszedl za Innosenm tylko troche sie mzmienilo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom