Mistrzostwo W Dwoch Broniach

Status
Zamknięty.

alex1602

New Member
Dołączył
24.7.2007
Posty
4
Witka,
mam pytanie drodzy panstwo. Jest taki maly problem, bo asasyni rzyucili sie na mnie z lapami wiec dostali bęcki, ale stało sie to zanim nauczylem sie mistrzostwa w dwoch broniach. W Ishter jest juz pozamiatane wiec czy gdzies jeszcze moge sie tego skilla nauczyc? U kogo?
Dzieki, pozdrawiam
 

Chmiel007

Member
Dołączył
22.7.2007
Posty
52
no niestety jedynie w Ishtar u tego gostka na U..
ale szczerze mówiąc nie widze żadnej różńicy w ciosach a jak wcisnę "C" to pisze tam nowe ciosy;]

może isnieje jakiś ktoś gdzieś ukryty w górach który uczy mistrzostwa
bo podstaw nauczyłem sie u jakiegoś koczownika w jaskinie z Magiem Wody
 

maximo

New Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
12
Zamiast zastanawiać sie gdzie szukać tego zaginionego nauczyciela lepiej cofnąć save jesli sie to opłaca a jak nie to sobie to darować ... lub zwiedzaj mape xD
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Jest broń, która daje tę umiejętność. Nazywa się bodaj miecz mistrzowski. Jego plany kupiłem w Ben Sala u kowala, ale do jego wykucia potrzebne są dwie katany i coś jeszcze. Ja podczas całej gry znalazłem tylko jedna katanę :wacko:...


Pozdro.
 

alex1602

New Member
Dołączył
24.7.2007
Posty
4
ehhh... kolejna Gtohicowa bzdura obok zwierzat atakujacych z predkoscia kalasza i "nowym" stylem walki =/ Gdzie ten stary dobry Gothic?
 

mateo3300

New Member
Dołączył
27.7.2007
Posty
5
CYTAT(RobsonAjax @ 31-07-2007, 11:02) [snapback]149352[/snapback]
Jest broń, która daje tę umiejętność. Nazywa się bodaj miecz mistrzowski. Jego plany kupiłem w Ben Sala u kowala, ale do jego wykucia potrzebne są dwie katany i coś jeszcze. Ja podczas całej gry znalazłem tylko jedna katanę :wacko:...
Pozdro.

Ja dostałem katane od Angira (?) tego mistrza areny w mora sul. Nie chodzi o ksiezycowe ostrze,po wygranej walce trza pogadac z nim,on Ci mowi ze jestesmy zajebisci i dostaje sie ta katane.
A! Katane drugą znajdziemy w SKRZYNIACH w 14ej skrzyni jaką znajdziemy ;]
 

maximo

New Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
12
Ta katana nazywa sie "Księżycowe ostrze" i z tego co wiem musimy ja oddać temu głównemu kupcowi w mora sul aby sie do niego dostać !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom