Misje Od Garika

Status
Zamknięty.

Lord Reginald

New Member
Dołączył
12.1.2011
Posty
3
Otóż wyczytałem z poradnika na tej stronie questy od Garika.Gadam z nim i nie dostaję żadnego - od początku grania w to czyli po premierze.Gram w Edycję Rozszerzoną i myślałem że to coś poprawi - mogę z nim pogadać o Gornie i o Thorusie : Co robić\Po jakiej akcji dostać questa?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
w zmierzchu bogów nie da się wypełnić wszystkich misji - sa one zależne od wcześniejszych dialogów np. :
jeśli przy rozmowie Oschem (po wypełnieniu zadań z Trelis) będziemy mieli dostarczać "Dostarcz Gornowi list Thorusa w sprawie pokoju " powiemy ze orkowie as w pozadku do gdy dotrzemy do Gothy z listem i przekażemy go odźwiernemu Errolowi to on powie żebyśmy poszli za nim i trafimy do lochu a jeżeli przy rozmowie z Oschem powiemy ze ludzie sa ok przy dostarczeniu listu nie pójdziemy do wiezienia a będziemy wykonywać zlecenia które nam da Errol
 

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
wiem pisze przecież ze czy będziesz MÓGŁ wykonywać misje które ci zleci Garik zależy od twoich wcześniejszych decyzji a opis z "odźwiernym" był takim tylko przykładem przeszedłem grę bez możliwości wykonania misji w Fading i nie narzekam wiec nie przejmuj się tylko graj dalej
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Sprawa jasna, jak sądzę. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom