Misja: Zaginiona Noga

Status
Zamknięty.

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Dzisiaj zacząłem swoją przygodę z Arcanią i nie mogę znaleźć drewnianej nogi dla Lorna.
W dzienniku pisze, że powinna ona być na jakiejś polanie z goblinami na wschód od wieży, w której przebywał Lorn.
Jest to jedna z początkowych misji, więc ktoś już raczej znalazł tę "sztywną girę ;)

Proszę o jakiegoś ss albo objaśnienie jak dojść do miejsca z tym przedmiotem.
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Heh ja też miałem z tym problem wiesz co najlepiej zrobić? Przejść się wszystkimi ścieżkami jeśli dobrze pamiętam wyjdź z "Rozdartej Dziewicy" I udaj się ścieżką w lewo. na minimapie (jeśli jej nie wyłączyłeś) Masz ścieżki pokazane po prostu pochodź po wszystkich to na pewno dojdziesz do goblinów i tam noga jest w skrzyni. To jest kawał drogi od wieży gdzie spotkałeś Lorna więc w tamtych okolicach nie szukaj nawet
 

Kielaaaaa

New Member
Dołączył
18.10.2010
Posty
8
Nogę znajdziesz na ścieżce przy Rozdartej Dziwicy, jednak musisz obejśc na około. Idz tam gdzie masz ściezki, które ścinają sie wyglądając ja litera "A" i potem dalej :)
 

Rudolfik

New Member
Dołączył
25.9.2010
Posty
19
Z Rozdartej dziewicy idź na gore mapy aż spotkasz tam kolesia który chce byś oczyścił polane, po nogę idziesz w drugim kierunku . Noga jest w skrzyni kolo goblinów.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666

Flaxer

New Member
Dołączył
15.12.2010
Posty
1
Wysoki 93 masz tu plusika za pomoc. Też właśnie zwiedziłem całą mapę i nie mogłem tego znaleźć^^, po tym screenie okazało się, że właśnie ominąłem ten jeden mały punkt na mapie, dzięki :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom