Misja(Bug)

Dany1994

New Member
Dołączył
4.11.2018
Posty
4
SIemka, mam leki problem z jedną  misja Siła Srodka -Kon trojanski 
 
pisze mi ze mam wszystkie misje zrobione tzn misja ratunkowa,obrona obozu , oswobodzenie obozu 
 tylko jak klikne na misje kon trojański  to na mapie mam znaznaczonego Loyda i Jonesa  tylko z tym drugim  gdy do niego podchodze to mi coś tam tylko mowi cos otym zebym mial sie na bacznosci. Nie moge w ogole go zabić , wyciagam przy nim miecz i zero reakcji i nie wiem po prostu czy to bug czy o czyms nie wiem ....PS. jak ide do Zardoma to mówi ze nie jeszcze nie wszytsko skonczyłem i kupa roboty jeszcze 
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Czy aby na pewno zrobiłeś zadania? Ilu towarzyszy skierowałeś do Eckarda? Jednego cz więcej.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Musisz skierować min. 3 towarzyszy aby zadanie się zaliczyło. Każdy towarzysz powyżej 3 to dodatkowy bonus dla Ciebie.
 

Dany1994

New Member
Dołączył
4.11.2018
Posty
4
no juz 3 mam na pewno ... w ukonczonych misjach mam wszystkie ukonczone, a gdy dam na questy kon trojanski to pokazuje sie ikonka jonseya(zółte V) i w rozmowach z loydem tez nie ma o nim wzmianki jest edckar ze to dziwny typ i o Hanleyu ze zdolny chłopak z niego 
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Może zbugowała ci się misja od Jonseya, i nie zaliczyło CI zabicia wszystkich szakali a jedynie 9 na 10. Masz może jakiś zapis przed wejściem do matecznika? Może wczytaj i spróbuj najpierw zrobić misję z tymi szakalami.
 

Dany1994

New Member
Dołączył
4.11.2018
Posty
4
tylko misje zrobiłem przez przypadek jak szedlem kiedys na samym poczatku gry zabiłem te szakale xd przeinstaluje gierke moze, bo czysciłem rejestry itp idt to cos moze wyjeba...lem przez przypadek a najwyzej poszukam zapisu z przed  gadaniem z jonseyem
 
Do góry Bottom