Mini Problem

Status
Zamknięty.

juran

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
8
kurcze zbyd szybko zaatakowalem miasto w ktorym otrzymuje sie od orka Vok'a amulet adanosa i zanim go zabilem uciekl <wygralem wojne w miescie>
i teraz nie moge przejsc gry a kod na give costam mi nie dziala lub zle wpisuje wiec prosze o pomoc z kad moge wziac amulet adanosa
albo podajcie mi dokladnie jak mam ten kod napisac ;(
ja pisze give Amulet_Adanosa i nie dziala
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Primo, polecam chodzić w szkole na język polski.
Secundo, granie na kodach jest do bani, ale to nie ma nic do rzeczy ;p
Tertio, "give Amulet_Adanosa" brzmi zbyt po polsku nie uważasz ? A gra polska nie jest więc na 100% to jest zły kod, który pewnie sam sobie wymyśliłeś i tu polega problem.

Kodów nie używałem, więc Ci nie powiem jak brzmi ten poprawny, ale spokojnie jak napiszesz do wujka google to Ci pomoże.
 

juran

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
8
ale zauwaz ze bez kodu juz nie wygram bo zrobilem blad a od nowa nie mam zamiaru grac a jesli chodzi o moje pismo to podaj mi jakis blad ktory popelnilem w poscie ;)
a gra na kodach wiem ze do bani.
gre mam po polsku wiec myslalem ze tak bedzie chodzilo ;)
plax napisz mi ktos jak to ma byc :D
i jeszcze jedno kod :It_Artefact_Amulet ktory jest na gothic.org.pl ez mi nie dziala :) a jest on na amulet adanosa


i mam to zrobione:
''ktywacja kodów jest niezwykle prosta. W Gothicu 3 musisz edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini” (przykładowa ścieżka dostępu -> E:\Gothic 3\Ini\ge3.ini). Znajdź w tym pliku wers:

TestMode=false

i zamień go na:

TestMode=true''

wiec prosze jak mam wpisac kod na amulet adanosa
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Może spróbuj wpisać przed tym kodem: It_Artefact_Amulet słowo "give"... (give It_Artefact_Amulet lub give artefact_amulet)
Być może wtedy będzie okey... Jeśli jednak nie, to nie wiem, skoro normalny kod Ci nie działa... Wydaje mi się, że nie każdemu kody działają, albo to jakiś bug xD Tak to bywa z G3 ;) Jeśli nie działa, to pozostaje wczytać "najbliższy" save lub na necie poszukać, może ktoś ma akurat w tym momencie gry...


Pozdrawiam, Daria.
 

juran

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
8
Darija dzieki o tym samym w nocy pomyslalem :)
zobacze zaraz i napisze

...dziala :) dzieki ;* masz reputa :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom