mieszkanie

Status
Zamknięty.

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
ostatnio mam sobie ochote wielką zamieszkać se w jakimś miejsu w Khorinis ale żeby nie było tam ludzi i żeby nie było aż tak strasznie dużych problemów z dojściem tam, pisze to bo nie moge znaleźć sobie takego miejsca i może ktoś z was zna może jakieś, tymczasowo mieszkam sobie w obozie Grom'a bo jest tam całkiem spoko lecz wole mieszkać sam, jeśli znacie jakieś miejsca to prosze powiedzcie i podajcie pare argumentów (jeśli możecie)dlaczego właśnie tam

P.S. aha i jeden warunek, żeby w tym miejscu było łóżko ;]

P.S.2 wiem że to troche bezsensowny temat lecz tylko przez że chce gdzieś se zamieszkać to gram dalej w NK a takto w G1, prosze podajcie jakieś ciekawe miejscówki
 

Hunter

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
70
niejestem pewien czy tam jest Buzko ale musisz zabi 2-3 andytów sa w dradze od xargasa do miasta wiesz gdzie a jak sie to nie podoba mozesz zawsze wibi obuz bndytów tam gdzie Dexter (to nie jest w nowym swiecie) i mozesz pozabijac wszystkich i masz cly obuz wolny nastepnie za farma onara najlepiej dostac sie tam wieczorem bo w dzien jest tam trudno dojsc bo nie widac go a w nocy plonie ognisko nikogo nie ma troche odudzie chyba 2 namioty i ogulnie spoko aha jeszcze jedno ale trudno sie dostac nadole za latarnia tylko musisz zabic jaszczury kolejne to kolo statku paladynow ta sama chostoria z jaszczure jest ich wiencej ale nie pamientam pozdrawiam
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
mi chodzi o jakiś skromny obozik z namiotem, łóżkiem,skrzynią,ogniskiem, może być ławka

tam gdzie był na początku Skip to chciałem tam zamieszkać lecz się rozmyśliłem bo muszę tam chodzić przez miasto i jeszcze płynąć a to troche bezsensu, za farmą Onara w tym małym obozie byłem lecz tam nie ma łóżka i się bardzo zasmuciłem ;(,tam w tej jaskini gdzie są bandyci co zabiłem ich z Cavalornem to nie będe mieszkał bo tam jest do kitu

Chodzi mi o takie miejsce gdzie jak wyjde to mogę iść w pare stron a nie w jedną i żebym nie musiał chodzić aż tak daleko na polowanie na stworki,żebym miał jakąś długą drogę do przejścia do jakiejś cywilizacji (hehe) noi żeby był tam fajny klimat ;]

aha i jak coś to nie mówcie o obozie na wykopaliskach magów wody
a tak wogóle Hunter dzięki za dobre chęci, jakbyś coś jeszcze wymyślił to mów |-] chętnie się wysłucham
biggrin.gif
 

Mumin

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
12
Po drodze do farmy Bengara jest mały obozik bandytów (niedaleko schodów). Zaciszne i ustronne miejsce. Znajdują się tam 2 skrzyneczki (jedna na czystą, a druga na brudną bieliznę
biggrin.gif
) i gustowny namiocik.
Tylko nie pamiętam, jak z łóżkiem. Jeśli jest to O.K, a jeśli nie ma, to nie sprosisz sobie tam żadnych dupek na nocke 8).
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
kurde jakoś nie mogę sobie skojarzyć o jaki obozik wam chodzi, prosze opiszcie dokładniej gzie on się znajduje ;]
 

ktos

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
12
jezeli lubisz kobiety
smile.gif
w miescie w porcie patrzac na morze skieruj sie w lewo za kupcem sprzedajacym rybki, za nim jest takie male osiedle tam mieszka samotna czekoladka
tongue.gif
proponuje ci nocleg zadarmo i w dodatku codzien rano pyszna goraca zupka rybna
smile.gif
ucieszy sie jak jej przyniesiesz pozazek innosa, jest w gornej czesci miasta. Gdy jestes na dziedzincu w gore i w prawo sa schodki, tam jest ów posazek
smile.gif
( jak by ktos niewiedzial ale chyba wiecie )
 

Mumin

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
12
obozik

Co do tego oboziku:
Jesteś na farmie Onara, ustawiasz się tyłem do jego chatki, a przed sobą widzisz ścieżkę. Idziesz nią cały czas prosto. W końcu ona skręca w prawo (w stronę chaty przy której stoi Buster). A ty w tym momencie musisz iść w lewo po chwili zobaczysz łuk skalny, przejdź pod nim i idź cały czas prosto. W końcu natrawisz na ten obozik.
Tak dla ułatwienia powiem że to tam bandyci trzymali czeladnika Thorbena.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja mam dla ciebie kilka propozycji.
po 1 :arrow: możesz mieszkać w obazie bandytow za farma sekoba a spac w jego domu albo z farmerami i Farmerkami
biggrin.gif
.
Po 2 :arrow: mozesz Zabic dragomira i miec oboz mysliwych. jest z tamtad bardzo blisko wszedzie do magow wody, tawerny, khorinis, majątku ziemskiego. Myśle że ta druga propozycja jest lepsza. Pozdro
smile.gif
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
hehe dzieki wam ale tak prawde mówiąc to mi chodzi o obozy z Gothic 2 hehe bo tera w to gram a w NK mi sie nie chce ale napisałem tutaj ten temat bo tam prawie nikt nie zagląda.Więc pomysł z obozem gdzie był Elvrich to nie wypali bo tam w G2 nie ma żadnego obozu, a panie ''ktoś'' nie zawuażyłeś że mi chodzi o obóz poza miastem bo w mieście to se mogę wszędzie zamieszkać...=]

[ : Czw Lut 17, 2005 2:23 pm ]
narazie jeszcze pomieszkam se o Groma a jak zdobęde kusze Dragomira i ją mu oddam to go zaciacham i se tam zamieszkam bo chyba jest tam łóżko :?:
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
A tam gdzie Vino ma swój browar głeboko w lesie ? nie wim czy tam jest łóżko ale zwierzyny dużo jest i skrótami przez góry można wszędzie pójść
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
macmiel też myślałem żeby tam zamieszkać bo tam jest wprost idealne miejsce dla mnie lecz niestety nie ma łóżka ;(;(;(;(;(;( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Dlaczego nie ma kodu na łóżko :?: :?: :!: :!:
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ja mam dwa miejsca jedno ze skrzynia luzkiem i drewnem tylko musisz zabic goscia kolo wiezy dextera dobra miejscowka a druga to tam jak sie idzesz od onora do bengara niezle miejsce ale nie wiem czy tam wszystko jestesm
biggrin.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja proponował bym Tobie zamieszkac w Jaskendarze u piratów .Sam też bym tam zamieszkał poprostu upojne tropiki cały rok!!!
 

Fish44

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
16
Popieram Shrata!!! Nie mam jak butla grogu przy ognisku 8) Fajna jest tez wieza obok obozu piratow tam gdzie ukrywaja sie bandyci
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
albo zarąb kogoś w khorinis (jeżeli nie chcesz problemów to najlepiej kodem) i masz ogromną wille:)
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
Najlepiej to wejdź sobie na http://mondgesaenge.de/G2ADB/ tam wejdź w (lewy doly róg)karten i na wybierz "- Labor-, Runentische, Schalter, Teleporter, Betten" a wyżej (poniżej "Gebiete") wybieraj mapki.
Na nich będą zaznaczone wszystkie łóżeczka
biggrin.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Fish zamiast grogu lepszy będzie młot lou albo szybki śledź
biggrin.gif
Poprostu płynny ogień 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom