Miecz Nordmarczyka

Status
Zamknięty.

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Witam mam pytanie co jest potrzebne do zrobienia miecza nordmarczyka??? Wiem ze sztaba rudy i nie moge sie odczytac bardzo literki wchodza na siebie :/. I gdzie moge znlezc przepis na miecz mistrzowski??
 

cinek1111

New Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
26
potrzebujesz jeszcze siarki nardmańskiej a tak propo gdzie można znaleźć tą siarkę??
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
siarke mozna znalezc w wielu miejscach:
1. mozna ja znalezc wewnatrz i w okolicach kopalni siarki kolo Geldern.
2. mozna ja kupic u szamana Grimbolla w Geldern.
3. mozna ja wydobyc w kopalni kolo Okary.

uprzednio zalecam nauczenie sie umiejetnosci "gornictwo" i oczywiscie posiadanie kilofa

pozdrawiam

ZARAZ ZARAZ: napisalem tego posta ale dopiero teraz skapnalem sie o Ci chyba chodzilo........
chodzi Ci o NORDMARSKA STARKE??!!
starke nie siarke (ludzie nauczcie sie czytac........)

..........

mozna ja zdobyc w Faring, podobny temat juz istnieje

.............

pozdrawiam x2
 

ThOrrUM

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
3
nie jesmu chodz o siarke nordmarska:) jest potzrebna do broni i ja tez przykladam sie do tamtego pytania gdzie ja znajde
 

darkteddybear

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
3
Do miecza Nordmarczyka jest potrzebne:
- 4 zęby szablozęba
- 1 Normardzka Starka (ten trunek możemy go uwarzyć mamy przepis od tego gościa przy faring co w lesie mieszka)
- 1 sztabka magicznej rudy.

swoją drogą zabawne że miecz nordmarczyka i El Bastardo wyglądają identycznie.
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
a jeżeli dlaiście tę starkę mojokowi to wystarczy go zabic i wyleci!!!
A jeżeli nie to zabij kilku wojowników poza klanem oni mają duzo alkoholu mi sie juz trafilo chyba z 3 butelki starki!
 

Sn@ke

New Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
2
Ja mam taki problem: potrzebuje starki lub przepisu ale nigdzie nie moge dostac ani jednego ani drugiego. Znalazlem jakiegos goscia kolo faring, ktory miezzka w lesie, ale on nic mi nie dal(nie pamietam jego imienia ale dal mi questa zebym wyczyscil jakies ruiny z goblinow). Niestety z innymi w faring nie mialem okazji porozmawiac, gdyz jak sie tam pojawilem to zostalem od razu zaatakowany przez orki i najemnikow(gdy dotarlem do faring mialem juz pare podbitych miast na koncie wiec to pewnie dlatego). Ktos gdzies pisal ze mozna dostac przepisc w klanie mlota. Jak tak to u kogo bo ja takiej osoby nie moglem znalesc? Moze jest jeszcze jakis sposob zeby zdobyc ta strake? Bardzo bym prosil o pomoc. Z gory dziekuje.
 

ukiduki

New Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
15
Według mnie przepis można kupić u takiego goscia w klanie młota, nie pamiętam już jego imienia

P.S Jak z bryłki rudy zrobić sztabkę rudy??
 

Wenzlaw

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
16
takie glupie pytanko, a dokladniej dwa: gdzie mozna zdobyc ten miecz/przepis na miecz Nordmarczyka? I gdzie moge znalezc przepis na miecz mistrzowski czy jakos tak? Bo kiedys kupi³em go od takiego kowala w Ben Sala(chyba) i zginalem , a save mialem przed zakupem tego planu. Pozniej ten kowal tego nie mial
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Wenzlaw @ 04-12-2006, 21:29) [snapback]129234[/snapback]

takie glupie pytanko, a dokladniej dwa: gdzie mozna zdobyc ten miecz/przepis na miecz Nordmarczyka? I gdzie moge znalezc przepis na miecz mistrzowski czy jakos tak? Bo kiedys kupi³em go od takiego kowala w Ben Sala(chyba) i zginalem , a save mialem przed zakupem tego planu. Pozniej ten kowal tego nie mial




wszystkie przepisy i uniki sa generowane losowo

pytanie gdzie kupić jest troche bez sensu
to co ludzie podają to sa miejsca gdzie najcześciej sie pojawiają

jesli koniecznie kcesz ten przepis to load i pojawiaj sie o różnych porach aż się pojawi
 

emerytek

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
przepis na miecz normardczyka to chyba w klanie młota musisz pójść po naukę do kowala. on ci da ten przepis mowiąc że będzie cię uczył jak go wykujesz-musisz znać kucie z magicznej rudy. Poza tym w klanie ognia po wykonaniu zadania z kamieniami przodków i wygnaniu orków z Nordmaru nie bierz złota tylko broń od wodza to dostaniesz miecz. Ja z tym mieczem mam dziwny problem bo chciałem go pobłogosławić . Kamień mi znika a miecz nie jest pobłogosławiony. Co do starki do w Faring ten gość przy ruinach ma przepis . nie kupuj starki tylko najpierw nauka warzenia . Ja do tego parę razy podchodziłem bo chciałem i kupić i zdobyć przepis bo mało tych alkojagód było.Żeby chciał z tobą gadać to pogadaj z handlarzem a następnie z karczmarzem przy wejściu to cię pośle do niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom