Metin 2

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Najbardziej szajska gra, którą odpaliłem na kompie. 0 fabuły, żal postacie i klasy, jedynie co to grywalność dobra. Poi za tym to tylko podróbka Lineage 2, nawet tereny i krainy są podobne do krain z L2. Nie podoba mi się w ogole.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Mnie tam M2 się podoba ponieważ :
- bardziej opłaca się questy robić bo masz więcej exp. niż za normalne expienie
- niezłe zbroje i miecz
- parę fajnych postaci

ale ten to grał wie że ta gra potrzebuje mnóstwo szczęścia żeby ulepszać u kowala .
 

oleG

Member
Dołączył
5.5.2009
Posty
51
Ja w to gram bo brat nie przyniósł mi ultimy na płytce xd Nie mam w co grać chyba, że czasem w gothica to co mam robić?
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Najbardziej szajska gra, którą odpaliłem na kompie. 0 fabuły, żal postacie i klasy, jedynie co to grywalność dobra. Poi za tym to tylko podróbka Lineage 2, nawet tereny i krainy są podobne do krain z L2. Nie podoba mi się w ogole.

Prawda, ale nie z grywalnością...

Nie gram w to dlatego że jest nudne i nie wciąga (przynajmniej mnie), nie lubie takich gier. wole CS'a lub SAMP'a przez neta...(SAMP- SanAndrasMultiPlayer).
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Metin jest dość fajny, ale świat za duży, questy momentami nieintuicyjne, niedziałający system wskazywania na mapie, ale oprócz tego to gra ciekawa. Ładne zbroje, ninja w białych włosach wygląda jak Nero z DMC4 , fabuła szczątkowa.
 

Varadero

Member
Dołączył
6.9.2009
Posty
34
Jak dla mnie to nie jest słaba gra, ale też nie zbyt ciekawa... chyba że ktoś lubi siedzieć cały dzień żeby wbić ten jeden lvl...
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Grałem na PLu i 2 razy mnie okradli. Ninja archer 59lvl z militarem 3 skille na M ( m6.m7,m8 ) i szamanka z bojowcem prawie 49lvl 2 skille M ( m3. m3 ).
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Metin2 to dla mnie bardzo fajna gra ale przez debili 12< i cziterów traci na swym blasku.
Może nie jest oszołamiająca bo zrobiona pewnie dla bicia kasy przez SMS , ciągła udoskonalenia i wprowadzania nowych rzeczy i questow sprawia ze gra sie rozwija. Ja narazie nie gram w to bo zabardzo mnie wciaga i nie mam czasu ale jakby ktos potrzebował pomocy w wszelakiej dziedzinie to służe pomoca
 

Scores

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
3
Co do postu użytkownika Zomin : Haha

Sam brałem udział w kilku wojnach gildii i muszę przyznać że efektywniejsze od tibijskich są. Jednak w grze Lineage mamy wojny zarówno bardziej epickie (100 graczy przeciwko kolejnej setce) , efektowne i różnorodne - w metinie mamy 4 postacie wyglądające tak samo, a w Lineage 50+ klas postaci, każda ma inne umiejętności.

Metin jak też Tibia - są grami prostymi, więc wciągającymi. Jednak przez swoją prostotę przyciągają masę dzieci.

Według mnie gdy gra jest w obcym języku - zniechęca takie osobniki. Osobiście grając w Lineage nie spotkałem się z ŻADNYM przypadkiem kradzieży, wyłudzeń lub n00bostwa. GMowie reagują.

Jednak wracając do metina - w stosunku do Lineage wypada blado, jednak graficznie i muzycznie jest "nieco" lepsza od Tibii. Ocena 2/10
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nudna i denna gra to jest moje zdanie i niezamierzam go zmienić ponieważ nie.

Trzeba siedzieć cały dzień żeby wbić jeden jedyny level i co z tego mamy , no nie za wiele.

O wiele lepiej zagrać w L2 niż w głupiego Metina .

L2 jest bardziej epicki pozwala na poczucie się swobodnym .

Wystarczy porównać walki gildii z walkami Klanowymi w Metinie bije się zazwyczaj bardzo mało ludzi a w L2 jest ich cała masa.
 

TheProfesor

New Member
Dołączył
27.9.2015
Posty
9
Grało się, ale wolałem starego Metka, gdzie pytano się "Który masz lvl?" bo nie było widać lvl :) 
 
Do góry Bottom