Menzurka

Status
Zamknięty.

MyCu

New Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
5
Przechodze Gothica, 5 albo 6 raz i pierwszy raz mi się zdarzyło zebym nie miał ŻADNEJ menurki w dworze irdorath!!!Przeszukałem go całego i nie moge jej znaleźć, prosze o pomoc, nawet kodem!z góry dziekuje!!
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Przechodze Gothica, 5 albo 6 raz i pierwszy raz mi się zdarzyło zebym nie miał ŻADNEJ menurki w dworze irdorath!!!Przeszukałem go całego i nie moge jej znaleźć, prosze o pomoc, nawet kodem!z góry dziekuje!!

O lol to pechowo faktycznie. Wróć sie na statek, bodajże Milten miał jakies , a jak nie to może VAtras. A jak mają za mało (zacznij gre od nowa, żart
tongue.gif
) to poszukaj w komnatach poszukiwaczy, albo komnacie tego maga co znalazło sie przepis na miksturke ze smoczych jaj.
 

MyCu

New Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
5
No własnie o to chodzi że przeszukałem ale NIKT nie ma ZADNEJ menzurki:((( buuu;( a kod ktos zna??
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Menzurka jest na bank na stole alchemicznym Vatrasa - sam szukałem aby sporzadzić Embarla Filgastro (siakoś tak
smile.gif
) i podejżewam że też pewnie chcesz ją sporządzić
biggrin.gif
I o ile się nie myle to jest jeszcze tam gdzie jest ten przepis (komnata na przeciwko Archola (tego umarłego Rycerza z którym spewnością już walczyłeś) A jeśli faktycznie ich nie ma to zrób tak: Przed zabiciem jakiegoś Poszukiwacza zrób Save'a. Zabij go i zobacz czy jej nie ma. Jesli nie to wczytaj, przejdź sie gdzieś kawałek wróć się i znów zarżnij dziada i tak w kółko dopóki nie będzie miał. Czasem sie udaje
biggrin.gif
Ale czasem
laugh.gif
Pozdro Allllll
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Jeśli nigdzie nie ma menzurki to zostaje użycie kodu. Oto on:
Itmi_flask.
Sorry za krótkiego posta
wink.gif
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Możesz poszukać też pod pokładem, tam w linach i obok kul do armat leżały różne przydatne rzeczy, nie pamiętam czy tam akurat były menzurki, ale możesz sprawdzić.To nic nie kosztuje.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom