Mega Problem

Status
Zamknięty.

Major8

New Member
Dołączył
9.9.2008
Posty
15
Witam
Właśnie co dostałem nowego kompa i kupiłem sobie Gothica 3 PL (oczywiście jak kupiony to orygnał). Problem jest taki, że po zainstalowaniu Gothica mam błąd a tym błędem jest nieuruchomienie gry gdyż prosi mnie o włożenie płyty która już jest napędzie.
Nie wiem co jest grane :/ Mam oryginalny Vindows Vista Home Premium 64bit A komp spokojnie sprosta tej grze więc o co chodzi ? Przecież cracka nie wymaga a pyta mnie o wsadzenie płytki. Proszę o odp.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
A zainstalowałes sobie cracka?? Nie wiem czy jest potrzebny do oryginalnych gier ale chyba tak.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja mam viste 32-bitowke i nie mam zadnych problemow, a czy nie masz zadnego problemu z directem X? bo ja taki mialem i trzeba bylo pliczek wklejic ;] Moze sprobuj uruchomic gre z plyty albo gothic.exe z plyyty zamienic z tym w folderze. Jesli nie pomoze zmien na viste 32-bitowke albo XP.
 

Major8

New Member
Dołączył
9.9.2008
Posty
15
Tzn jak pierwszy razem odpalałem gre to był błąd związany z directem ale zainstalowałem go no i pojawił się właśnie ten problem. Kurde nie wiem co robić mam :/
Powiedźcie co to może być bo mnie skręca, nowy komp stoi już 2 dni i jedyne co moge zrobić to pograć w pasjansa bo gothic nie pójdzie mi a neta jeszcze nie mam bo maca nie zmienili ... :(
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
przeinstaluj, i jak wyskoczy ten blad z direct x to zapisz nazwe tego pliku z bledu wpisz w www.google.pl ta nazwe i sciagnij a nastepnie wklej do glownego folderu g3 mi pomoglo ;]
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Do oryginalnych gier nie trzeba cracka, ale spróbuj ściągnąć go skądś i skopiować, może to błąd na płycie więc możesz też złożyć reklamację. Ale spróbuj najpierw z crackiem. Na Windows Vista powinno chodzić, bo w sumie wtedy ten windows już był.
 

hydro

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
26
Jeżeli błąd wystąpił po instalacji Dx to go przeinstaluj.
Podaj jeszcze konfiguracje kompa razem z mobo.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pokaz ten błąd.......zrób screnna to ułatwi sprawę
 

Major8

New Member
Dołączył
9.9.2008
Posty
15
OK słuchajcie, zainstalowałem Patcha który był na płycie dodatkowej 1.2 ale to nie pomogło więc ściągnołem cracka 1.2 no i gra działa. Szkoda tylko, że czuje się jakbym miał Pirata :/
Mniejsza o to. Gothic Działa, czasem mi wywala błędy jakieś i się gra wyłącza.
Ale da się to znieść. Acha mam kolejny problem mianowicie :

Migające tekstury. Nie wiem o co chodzi. Gram w Gothica na max rozdzielczości + wszystkie detala na maxa i jak gdzieś idę to migają mi budynki, postacie, drzewa. O co chodzi ? To troszke denerwuje...
Próbowałem z ustawieniami na minimum ale to samo :/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie musisz wrzucać cracka - po prostu odisntaluj programy do emulacji płyt. Deamon, CLone itd. Wszystkie wywal, wywal wirtualne napędy i już gra smiga.
Po prostu często gry nie wiedzą, który napęd mają czytać .

A co do grafy to sporoboj zainstalować nowe stery do karty.
 

hydro

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
26
Niekoniecznie nowe, czasem nowe powodują błędy a starsze są lepsze. Ja też miałem kilka razy, że np. chata mi na niebiesko/różowo/zielono migała, ale o dziwo błąd znikł po instalacji full 1.6. Także spaczuj to na 1.6.
Ps.
Mogłeś wziąć Mushkiny, albo Ballistixy, bo w 4gb nie ma lepszego wyboru ;o
 

Major8

New Member
Dołączył
9.9.2008
Posty
15
Słuchajcie, ja mam czystego windowsa, nie mam na nim nic poza gothicem 3, ani winampa ani nic takiego, deamona, alcohola 120 no nic tylko czysty windows. ALe po cracku mi smiga.

Z kad moge sicagnac patcha 1.6 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom