Mega Man

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Udało wam się kiedys tak rozwinąć noname'a, żeby miał WSZYSTKIE umiejętności w grze i wszystkie na na 100%? Bo mi nie... A jesli tak, to jaki mieliście wtedy poziom doświadczenia?
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Raczej to nie możliwe jeżeli się gra magiem - pakowanie w kręgi magii zabiera dużo ptk umiejętności. Lecz grając wojakiem i chodząc z broniami jedno lub 2 ręcznymi - prawdopodobnie tak - jeżeli jeszcze 2 poziomy przed świątynią sniącego zdobędziesz (np w żezaniu SO i NO :twisted: ) to wtedy idziesz po siłę lub zręczność do Diego, lub manę do Xardasa.
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
Yeaaah

Ah przygoda,przygoda,każdej chwili szkoda 8)
Co tam ja na takie rzeczy uwagi nie zwracałam przykro się robiło,gdy z
patyczkiem na orki wyruszałam :]
 

vizjereia

New Member
Dołączył
26.11.2004
Posty
12
QUOTE Macie problem. Ha ha ha ja zdobyłem 164 poz, ale nie miałem wszystkich zdolności.


ciekawe jak zdobyles 164 lev
ohmy.gif
ohmy.gif
to jest niemozliwe nawet jak bys wybil wszystko co sie rusza w grze ja przechodze gothica na ok 30 lev bo chyba nawet nie da sie miec powyzej 40 lev czyli musiales kodow uzyc.
 

G-cab

Member
Dołączył
8.12.2004
Posty
35
ZRub to tak:zabij wszystkie potwory, miej właCZONEGO g1 przez ok 10 godzin a potem zabij potwory. Łatwe ale nudne
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE ZRub to tak:zabij wszystkie potwory, miej właCZONEGO g1 przez ok 10 godzin a potem zabij potwory. Łatwe ale nudne

Bzdura za bzdurą! Max lv w G1 to bodajże 47 (miałem 46...). Niestety wszystkie zadania muszą zostać wykonane w jak najbardziej opłacalny sposób (np Test zaufania wykonać z rozszerzeniem od Laresa). Co więcej wybić wszystkie potwory już w pierwszym rozdziale (tak, orków też). Potem z każdym nowym rozdziałem zabijać tych co na nowo się pojawili. (w grę nie wchodzą jaskinie przy których należy wczytywać ponownie obszar: Nowa Kopalnia, Stara Kopalnia itd...) Trzeba również skopać każdego NPC (tych których się da) a następnie ustrzelić ich z łuku. Strasznie monotonne zadanie ale wykonalne. Co więcej 164 jest możliwy TYLKO I WYŁĄCZNIE na kodach. Więc nie wciskaj normalnym userom kitu o 10-cio godzinnym czekaniu.

QUOTE
Udało wam się kiedys tak rozwinąć noname'a, żeby miał WSZYSTKIE umiejętności w grze i wszystkie na na 100%? Bo mi nie... A jesli tak, to jaki mieliście wtedy poziom doświadczenia?

Jak wyżej napisałem max lv to bodajże 47. A co za tym idzie? 470 punktów nauki. Sam policz czy da się wszystko wymaxować ^^'
 

radzio

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Niewiem żeby komukolwiek by się udało szósty krąg, sto mana, siły i zręczności, wszystko na mistrza, oprawianie zwierzyny, i skradani się z akrobatyką. Ja miałem około czterdziesty poziom w każdym razie. A tak w ogóle można zdobyć wysoki poziom w g1. W światyni Sniącego w miejscu gdzie trzeba uruchomiźć trzy przełączniki w odpowiedniej kolejności, można wywoływać demony gdy się wciśnie złą kolejność przełączników. Można co chwila ich wywoływać i zdobywać doświadczenie na maxa i więcej. Problem może być w tym że zanim otrzymamy wysoki poziom stracimy środki lecznicze w walce z demonami. Ale to też żaden problem, bo w większości walk z demonem ja w ogóle nie tracę punktu życia. Po każdym demonie pokonanym bez straty życia można zapisać grę i tak w kółko. Ale ja tylko kilka razy demona wywołałem bo to jest nudne po pewnym czasie ale skuteczne. :wink:
 

olszes

New Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
7
Żeby mieć NAPRAWDĘ wysoki poziom to trzeba ukończyć WSZYSTKIE zadania. Pod pojęciem WSZYSTKIE mam na myśli: zadania obowiązkowe, zadania, które dostajemy w celu przyłączenia się do obozów, inne dodatkowe zadania (powiadomienie Gorna, Lestera, Diega i Miltena o spotkaniu) oraz Chromanin. Należy również wybijać wszystkie zwierzęta, potem jak się odnowią zrobic to jeszcze raz, wybić wszystie obozy i innych śmiertelnych NPC. No i tak jak ktos wczesniej napisał zastosować trik z demonem.

Można jeszcze posłużyć się kodami na przyzwanie młodego trolla (aż 1000 doswiadczenia) albo martwego szamana (ma napoje dodające siłę, zręczność, PŻ i mana tak więc punktów umiejętności nie trzeba wydawać na te rzeczy)

Ja osobiście gram bez kodów i rozwalam miasto orków i mam 39 lub 40 poziom doświadczenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom