Medal Of Honor

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Co wy myślicie o tej grze jakie macie związane z nia przeżycia. według mnie gra jest super. Jest to wspaniała grafika i dzwięki i całkiem ciekawa fabuła. A wy co o niej myślicie?
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
Przeszłem tą gre tylko raz i była nie do przebicia w tamtych czasach teraz wychodzi kolejna część medala ale niestety u mnie nie pujdzie
sad.gif
ale ogulnie jest SPOX
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
grałem w medalka jest super przeszedłam go jakieś 9 razy i nadal gram ta gra nie ma sobie równyh w grach wojennych jest najlepsze grałem w cal of diuti ale zdecydowanie wole medalka a jednym z tych powodów jest to rze wszyscy som śmiertelni a w cal of diuti mody stał nawalało w niego 8 niemców w tym 3 z cienrzkimi karabinami maszynowymi (mg42) a on ja stoi tak stoi
 
A

Anonymous

Guest
ta gra być moze jest fajna ale brakuje w niej interakcji z otoczeniem np w lustro pociągniesz z bazooki i nic mówie wam poza tym jest normalnie banalnie prosta chyba ze rozgrywki na necie troche ją ratują ogólnie to w skali ocen dostała by ocene 6/10 i nic poza tym w ogóle a ten dodatek kiczowaty spearhead to żal na niego płyty tracić jest taki kródki że chyba pół godziny i po zabawie
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Hehe gra jest spox ciekawa fabula i mozna sie wyzyc na niemcach i poznac historie europy jest fajna gra strategiczna
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Medal of Chonor dawniej był przełomem wśród gier wojennych, nie miał sobie równych była to wspaniała gra. Teraz prawda jest nie co inna nowy Medal of Chonor Wojna na Pacyfkiu jest bardzo dobry, ale to za mało na konkurencję, szczególnie mam tu na myśli Call of Duty, z trudem wygrał z konkurencją ale w pszyszłym roku nadchodzi Call of Duty 2 więc zobaczymy kto wygra. Dawniej była to wspaniała gra. Teraz zła też nie jest ale są lepsze tytuły z tego gatunku.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja grałem w Medala 2 razy i 2 razy go przeszedłem. Jest jedną z niewielu gier wojennych które mi się spodobały. Grafa spox i ten klimat kiedy można pobawić się w zabijanie Hitlerowców :twisted:
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Coprawda jestem zagorzałym fanem Call of Duty ale Medala przeszadłem. Uwarzam ze jest naprawde swietny (2 najlepsz strzelanka w jaka grałem) Najbardziej lubie misje na omacha beach... :twisted:
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
Medala przeszedłem 2 razy, i bardzo mi sie podobał. Lubie grać w gry o klimacie wojennym. Lecz według mnie lepszy jest Call of Duty(dawno nie grałem bo mi sie płyty zrąbały
sad.gif
sad.gif
).
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
QUOTE Najbardziej lubie misje na omacha beach... :twisted:

Omacha beach to jest wg. mnie najlepsza misja we wszystkich grach tego typu
smile.gif
. Sam MoH jest super chodz wstyd sie przyznac ani razu go nieprzreszedlem :? . Ale jak tak patrze na te posty to chyba sobie zainstaluje i zaczne grac
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE QUOTE Najbardziej lubie misje na omacha beach... :twisted:

Omacha beach to jest wg. mnie najlepsza misja we wszystkich grach tego typu
smile.gif
. Sam MoH jest super chodz wstyd sie przyznac ani razu go nieprzreszedlem :? . Ale jak tak patrze na te posty to chyba sobie zainstaluje i zaczne grac
biggrin.gif


Tak misja na Omacha beach jest najlepsza misja bez dwóch zdań nie ma lepszej misji Feo nie masz sie czego wstydzic ze nie przeszedłes mysle że to nadrobisz haha
tongue.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
QUOTE QUOTE QUOTE Najbardziej lubie misje na omacha beach... :twisted:

Omacha beach to jest wg. mnie najlepsza misja we wszystkich grach tego typu
smile.gif
. Sam MoH jest super chodz wstyd sie przyznac ani razu go nieprzreszedlem :? . Ale jak tak patrze na te posty to chyba sobie zainstaluje i zaczne grac
biggrin.gif


Tak misja na Omacha beach jest najlepsza misja bez dwóch zdań nie ma lepszej misji Feo nie masz sie czego wstydzic ze nie przeszedłes mysle że to nadrobisz haha
tongue.gif


Juz nadrabiam
biggrin.gif
wlasnie mi sie zainstalowal i juz zaczynam nadrabiac zaleglosci :twisted:
 

Gothic-Mag

Member
Dołączył
4.11.2004
Posty
65
MOHAA jest fajny ale troche od niego wieje dluzyzna. Pod koniec jest po prostu nudny. Co nie zmienia faktu ze Omaha Beach jest The Best Of. :twisted:
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Grałem chyba w każdą część i miałem wielką frajdę. Gra wymiata. Grafa nie do przebicia.[/url]
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
gra jest super ładna grafika dobre realia wojny światowe no ale jest za krótka przeszłem ją w 2 dni
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
No Medal jest super, lepszą grą od tej dla mnie jest Call Of Duty, ciagle pykam w multi na 81.186.232.33:28960, No ale czekam na Braci w Armii to bedzie full wypas.
 

Lord Hagen Paladyn

New Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
10
Jakbyście grali w oba dodaki do Medal of Honor a mianowicie Sphread i Breakthroug to dopiero przeżycie..............
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom