Medal of Honor i inne gry wojenne

Jaką gre wojskową lubicie najbardziej?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Lord Garond Paladyn

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
27
Dlamnie Medal of Honor to dlamnie klasyka.
Ale weście pod uwagę jeszcze inne gry wojskowe których niewymieniłem.
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
Ja najbradziej lubie CoD z dodatkiem...
spox gra i bardzo excytująca
tongue.gif

najlpsza jest misja w której lecimy samolotem nad Holandią..
 
A

Anonymous

Guest
To prawda ale jest jeszcze Holenderska partyzantka.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
bez jaj temat o medalu jest w grach kacperex go założył nie musiał powstawć zaraz kolejy.a co do smej gry jest spoko ale nie grałem w nią zbyt długo :roll:
 

Jaskier

Member
Dołączył
31.12.2004
Posty
205
Dla mnie to najlepszom grą wojenną jest CoD grafika i klimat mówi samo za siebie oczywiście Meadal też mi się podoba i to bardzo ale bardziej wole CoD :wink:
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Najbardziej lubie Call of Duty + dodatek. W tej grze najbardziej podobała mi się bitwa o Stalingrad i obrona mostu. Gra super
smile.gif
!
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
Jak dla mnie to call of duty jest najlepszą grą wojenną. Fajne misje, grafika, noi ten klimat który wciąga na wiele godzin.
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Dla mnie najlepszą grą wojenną jest CoDUO.Fajna grafika i klimat.Można grać godzinami.
 
A

Anonymous

Guest
E tam najlepszy jest Battlefield 1942 można wsiadać do pojazdów isą ogromne drużyny.
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Jak dla mnie Wolfenstein Enemy Territory za ogromną grywalność i dobrą oprawę dźwiękową
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No według mnie Medal of Honor jest najlepszą grą z tego typu a zarazem jest klasykiem. Wyśmienita grywalność i fabuła. No ale CoD z dodatkiem też nie odstępuję mu na krok!!
 

Fajeth

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
5
odpowiedz do tematu

Ja najbardziej lubie Battelfield 1942 dlatego że jest fajną grą wojenną i strategiczną można się poczuć tam jak na prawdziwej wojnie i dobre jest to że nie ma tak jak w innych grach że zabiją cie i koniec gry super
biggrin.gif
 

arkadio12

New Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
19
Najbardziej lubie Battlefielda, a dokładnie dodatek Battlefield wietnam

________________________________

Zbójecka metoda- maga bić szkoda
tongue.gif
 

ED

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Ja najbardziej lubie Call of Duty, bardzo lubię Batterfield, a lubię Medal of Honor z dodatkiem
P.S. Czy ktoś ma Cd-key do dodatku Call of Duty??????

[ : Nie Sty 02, 2005 10:35 pm ]
Ja najbardziej lubie Call of Duty, bardzo lubię Batterfield, a lubię Medal of Honor z dodatkiem
 

Sira

Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
31
Ja najbardziej lubię Medal of Honor Breakthroug dlatego że wreszcie pojawili się żołnierze Włoscy w misjach we Włoszech a Włosi byli z Niemcami. W Call of Duty United Offensive w misjach we Włoszech niema Włochów a przecież na Sycyli aż roiło się od jednostek Włoskich.
Między innymi dlaego zagłosowałam na Medal of Honor Breakthroug.
 

Dimmu Borgir

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
68
Młody( chodzi o tego co ankietę zrobił z arogancji nie chce mi się nicku sprawdzać)
Co według ciebie oznacza gra wojskowa ?? !! powinny chyba brzmieć Wojenny Fps w realiach II wojny światowej ??!!
Po 2 dlaczego tu nie ma operacji flashpoint ?? !! a po 2 straszne stylistyczne błędy w grach
Po 3 wolf. Jest gra fantasy osadzona w realiach 2 wojny światowej grę przy ziemi trzymają jedynie kilka broni niemcy i otoczenie a co do samego tematu to zagłosuje na CoD bo w dodatek jeszcze nie grałem podobały misie tylko 2 kampanie Brytyjska i ZSRR. Chodź nie daruje twórcom w jaki sposób pokazali Warszawę w grze ech a i kiedy w końcu będzie dostępna kampania dla wermahtu w Normandii lub w Afryce ;];] z chęcią bym sobie zobaczył odwrotna sytuacje z MOHAA. A z lądowaniem na plaży Omaha ;] ;] amerykance padali by jak muchy
 

Lord Garond Paladyn

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
27
1.Chodzi tu o Wolfenstain enemy Teritory.
2.Chyba wyraznie napisałem że możecie dawać na przykład inne gry wojskowe!!!!!!!!!!!!!
3.W Call of Duty Finset Hour na ps2 jest Afryka Północna.
4.Piszę wojskowe bo to wojna nie/]?

[ : Nie Sty 02, 2005 9:56 pm ]
1.Chodzi tu o Wolfenstain enemy Teritory.
2.Chyba wyraznie napisałem że możecie dawać na przykład inne gry wojskowe!!!!!!!!!!!!!
3.W Call of Duty Finset Hour na ps2 jest Afryka Północna.
4.Piszę wojskowe bo to wojna nie/]?
5.A pozatym z jakiego powodu piszesz domnie młody skąd wiesz ile mam lat? :idea:
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Najlepszy jest CoD, super gierka, ja ciagle pukam w multi no wiecie connect ...
 

Dimmu Borgir

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
68
Wiesz Wojskowe to może być tesh army men :] a mowie młody bo pewnie nie masz 24 lat żeby być ode mnie starszy hehehe ale cóż każdemu według zasług :] komentować dalej nie będę a co do twych rażących błędów stylistycznych w nazwach ;] mam dla ciebie rade następnym razem pokus się o sprawdzenie ich
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom