Max Rozdzielczośc :d!

Status
Zamknięty.

Adam09

Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
38
Witam.
Grałem w gothica 3 na najniższych ustawieniach grafiki!!! Inaczej mi się cięła gra. Wczoraj mój brat chciał mi zrobic kawał i ustawił rozdzielczośc na maxa!!! Okazało się, że gra chodzi tak samo jak na minimalnej!!! Co wy na to? (mam najnowszego patcha)
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Rozdzielczość chyba zależy od karty graficznej, a detale od pamięci RAM. Dlatego jeśli gra ci słabo działała z powodu pamięci RAM to tak mogło się zdarzyć. Ja też tak miałem kiedyś z grą, tylko już nie pamiętam z jaką.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Rebeliant ma racje to zależy od grafki, osobiście gram na średnich ustawieniach i mi pasuje.Ale komu lepiej a monitor ile cali masz??????
 

Challenger O4

New Member
Dołączył
6.9.2008
Posty
3
Jestem nowy i mam pytanie
Czy Gothic 3 pójdzie mi na moim kompie
Procesor - Celeron 2,4 GHz
Ram - 512 Mb
Grafika - Radeon 9550
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Myśle ze gra ci powinna odpalić. Ale masz za mało ramu. Bedzie ci sie strasznie przycinać. Polecił bym ci kupić kostke ramu. 1GB powinien wystarczyć ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Karpielek coś mi się wydaje, że nie masz racji...
Ja miałam:
Procesor - Celeron 2,9 GHz
Ram - 1024 Mb
Grafika - Radeon 9550
I G3 chodził mi tak, że jedno machnięcie mieczem trwało jakieś 10 sekund, więc myślę, że na tym sprzęcie sobie nie pograsz... Gra odpali, ale grać się nie będzie dało... Nawet jak dokupi te 1GB ramu... Ta karta graficzna jest do d*py...
Jednak z G3 wszystko jest możliwe i nie wiadomo, co mu odbije...
 

Challenger O4

New Member
Dołączył
6.9.2008
Posty
3
a czy ktoś mógł by mi wytłumaczyć czemu ten gothic 3 ma takie duże ze wymagania a tak w ogóle to nie chodzi mi o jakąś dobra grafe moze być i minimum tylko tak zeby sie dało podgac
 

hydro

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
26
Jeśli masz Celerona to na fajerwerki nie licz. To nie procesor do gier, więc jak mówię, na wiele nie licz, a tym bardziej, żebyś grał dobrze na minimalnych.
 

Adam09

Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
38
mam 19 cali
i
Procesor - AMD Althon™ 64 processor 2800+
Ram - 1024 Mb - 512 odkupione za 15 zł od kumpla :p
Grafika - Radeon 9550 128 mb
detale na minimum rozdzielczość na maxa i rzadko się przytnie :D
 

hydro

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
26
No i co ? Athlona i Celerona nie ma co porównywać bo dzieli ich kamień milowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom