Matrix: The Path Of Neo

Status
Zamknięty.

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Siemka
Co sądzicie o nowej grze osadzonej w realiach świata Matrixa zatytułowanej "Matrix: The Path of Neo". Będe miał tę grę jutro lub w najgorszum przypadku po jutrze więc do tego czasu (później też) chciałbym dowiedzieć się co o niej sądzicie. Może już w nią graliście ? Jeśli tak to jakie są wasze odczucia ? Jak myślicie: spodobała ( spodoba) wam się ona ? Czy uważacie ją za największy shit na rynku
dry.gif
z nowych gier które niedawno miały sowje premiery.

...............................................................................

Moim zdaniem gra jest full wypas i można poświęcić dla niej swój czas. Nowa grafika, dokładnie odwzorowane wydarzenia i cała magia gry jak i filmu może zachęcić do skosztowania jej. Polecam ją wszystkim (choć jeszcze nie grałem).

Pozdro
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Popieram cię że gra jest wypas np. jest dużo trików ,ładna grafa i wiele innych ale
sądzę że ma trochę za dużo błędów ale można się wciągnąć

... np.? Jakich błędów?

... by Oz.
 
Dołączył
15.12.2005
Posty
22
Zazdroszcze wam
tongue.gif
Dopiero w tygodniu kupuje sobie nową kartę graficzną, chyba radeona 9650 (bo jakis miesiac temu moj G-force 5700 Le Poszło do piachu :/) i dopiero wtedy sobie pogram, jednak grałem u kolegi wypas gra! Lepsza od Enter The Matrix, aha i polecam Matrix Online.
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Mnie matrix pociąga, ale nie do tego stopnia aby kupywać gry, owszem mam Enter The Matrix (spox), wolę pooszczędzać trochę na Gothica 3.
 

tom

New Member
Dołączył
25.12.2005
Posty
12
Czytałem nową recenzję Matrix: The Path of Neo. Gra została tam tak upokorzona, a jak czytałem zapowiedzi o nowej grze z licenją Matrixa już zacierałem ręce i myślałem, że będzie hit. Nie grałem i nie zamierzam grać. Chyba, że jakiś znajomy mi ją za darmo podsunie pod nos.
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Gra jest cool szkoda tylko że tak schaniona od technicznej strony. Ma mnóstwo bugów a na klawiaturze prawie nie da sie grac. Znów Shiny zrobiło zabugowana gre.
 

ptaszek

New Member
Dołączył
12.1.2006
Posty
3
fajna giera.Full wypas grafa tylko wymagania jak.....niewadomo co
dry.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (ptaszek @ 13-01-2006, 23:20) fajna giera.Full wypas grafa tylko wymagania jak.....niewadomo co
dry.gif

Jak dla ciebie jest to dobra grafika to radze pograć w inne gry lub pooglądać sobie screeny z Obliviona
cool.gif
.

Niewiem co wy widzicie w tej nawalance, ani to dobrej grafiki niema i sterowanie jest poprsotu tragiczne (mówie o wersji PC), chyba że gracie w wersji na Xboxa ( w co trochę wątpie) ale ja i tak nie lubie nawalanek bez fabuły (typowa powtórka z filmu), a może komuś sie podoba
dry.gif
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Jak dla mnie gierka całkiem fajna. Wkurza mnie w niej jednak, że strasznie ciężko jest zrobić dobre combosy i grafa, chodzi mi o mordy Smithów
laugh.gif
. No po prostu żenada. Jakieś downy z odstającymi uszami
biggrin.gif
. Poza tym miałem strasznie irytujący bug, że nie mogłem podłożyć bomby, przez co z jednym poziomem męczyłem się 1,5 godziny.

Przepraszam za wyrażenie, ale jest to po prostu tragiczne
smile.gif
.




Pozdrowienia - pepon
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
co prawda to prawda...shiny sie juz wypalilo. nie moge uwierzyc ze jeszcze nie zbankrutowalo. robia gry na odwal sie.czytalem recke patch of neo. chetnie zagram ale jak sobie pozycze bo kupowac nie mam zamiaru. no i myslalem ze bedzie jakas spox a juz na screenach wyglada nieciekawie
dry.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom