Mapa Miasta Portowego

  • Thread starter Electric_Dragon
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
E

Electric_Dragon

Guest
Dzisiaj została ujawniona. Więcej TUTAJ. Ostrzegam, że dla osób znających język niemiecki będzie ona stanowić pewnego rodzaju podpowiedź.

MAPA

I jak się ona Wam podoba. Mnie osobiście odpowiada :D
 
E

Electric_Dragon

Guest
Przed chwilą sprawdziłem i wszystko działa.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
E tam, myślałem, że to będzie mapka prosto z gry, a to raczej na to nie wygląda.
Co do samego wyglądy tegoż miasta z góry, no to co tu dużo mówić, - normalna dzielnica portowa. Bez jakiś ekscesów. Bo i w sumie co nowego można tu wymyślić. Oczywiście zastanawiający jest ten "posażek" samych stóp. Jakieś misterne miejsce tu wyczuwam... robi się klimatycznie.
Ciekawi mnie jeszcze to zadanie. Wygląda na dość rozbudowane i wszystko rozgrywa sie na niewielkim obszarze. To lubię i tego oczekuję po tej grze.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jak zobaczyłem tą mape to odrazu poczułem klimat G1 i G2, ta mapa nawet ma w sobie coś takiego co upodabnia ją do tych z sagi gothic(1-2 bo 3 to inna już była). Naprawde gra będzie świetna i już nie moge sie jej doczekać.
 
E

Electric_Dragon

Guest
CYTAT
E tam, myślałem, że to będzie mapka prosto z gry, a to raczej na to nie wygląda.


Nigdzie nie jest napisane, że mapka nie pochodzi z gry. W przeciwnym wypadku dlaczego by ją robili i prawie na marne pracę robili. By może, tak będą wyglądać mapy w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom