Mapa świątyni Śniącego

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mama jedno pytanie gdzie można zdobyć mapę
świątyni Śniącego?!Bo wiem że na 100% jest taka mapa
tylko gdzie {widziałem ją przysięgam na Innosa}?????
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Mama jedno pytanie gdzie można zdobyć mapę
świątyni Śniącego?!Bo wiem że na 100% jest taka mapa
tylko gdzie {widziałem ją przysięgam na Innosa}?????

No ja bym się kłócił bo nigdy takiej mapy nie widziałem oO
Ktoś tu obeznany i poda 100%-owe info? Bo grają tyle w Gothica nie miałem nigdy mapy, zresztą nie bardzo wiem po co... : P Idź prosto... prosto... O tu w lewo! ;]
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Mama jedno pytanie gdzie można zdobyć mapę
świątyni Śniącego?!Bo wiem że na 100% jest taka mapa
tylko gdzie {widziałem ją przysięgam na Innosa}?????

No ja bym się kłócił bo nigdy takiej mapy nie widziałem oO
Ktoś tu obeznany i poda 100%-owe info? Bo grają tyle w Gothica nie miałem nigdy mapy, zresztą nie bardzo wiem po co... : P Idź prosto... prosto... O tu w lewo! ;]

A jednak Się mylisz drogi Arcane, jest taka mapa i zaraz dam linka do niej, jeżeli tylko Adminoowi się ten link nie spodoba usunę go ;]
A oto rzeczona mapa :> http://www.gothic.phx.pl/gothic/win.php?k=...tynia_orkow.jpg
Ładna nie Arcane :] LMAO
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
TĄ mapę widziałem, chodziło mi o mapę ingame (pisałem przecie że nigdzie nie znalazłem w Gothicu).

Taką samą widziałem wiele razy...
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
aaa..... To małe nie porozumienie zaszło, ja także w grze nie widziałem tej mapy ale może ktoś.....
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
A no masz rację, rzeczywiście. Dopiero teraz to zauważyłem. Zresztą, te oznaczenia zostały dopiero później naniesione, wcześniej to chyba rzeczywiście była mapa w Gothicu. Może, jak się spytać Grahama, to on daje tą mapę? Może został tak jak Stone wtrącony do lochu i odda tą mapę w zamian za wolność?
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Niestety Graham jest jednym z tych, którzy nie bardzo wierzą w naszą niewinność i kiedy tylko wyjdziemy z zamku na teren Starego Obozu ucieka ile tylko sił w nogach. Lubiłem Stary Obóz, a oni się tak odwdzięczają. A wracając do tematu, to nie przypominam sobie żebym znalazł kiedykolwiek taką mapę, może była ona w niemieckiej wersji, a potem usunięta. Tak jak Extremo. Chociaż może i jest taka mapa tylko trzeba bardzo uważnie przeszukać świątynie, lub miasto Orków, może, któryś z nich taką ma.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
a na jakiego ci potrzebna mapa swiatyni sniacego. tam sie nie da zgubic. poprostu walisz na głupa ciagle prosto
tongue.gif

no ale skoro twierdzisz "NA INNOSA" ze taka mapa jest to daj jakis dowód. np skad to wiesz albo cos :!: :twisted:
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A co powiecie na konkurs? Jak widać mapa jest w grze. Ten kto znajdzie (bez kodów) mapę, i powie gdzie ona dokładnie jest, otrzyma tytuł 'Mistrza Kolekcjonera' . Dowód że jest ona w grze - jest, dowód gdzie - nie ma. Ja właśnie się będę zabierał za G1, szukać tej mapy ^^
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
zgoda, moze byc konkurs. chodz watpie ze taka mapa istnieje, ale pomeczyc sie mozna, a nóż sie znajdzie ta mapa :!:
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Gdzie gracz może znaleźć tą mapę w G1.

Oto odpowiedź jaką otrzymałem po zadaniu tego pytania twórcy niemieckiej strony, mapa tam była zamieszczona i do tego mają kontakt z Piranha Bytes, więc uważam, że ich odpowiedzi są w miare pewne.

Hi,

i´m very sorry. You can´t get the map in the game. I believe it was made
by
a fan of gothic or was found in the script files.

Regards
RoiDanton, G1-Team

Tłumaczenie jakby ktoś nie znał angielskiego.

Cześć,

bardzo mi przykro. Nie możesz dostać/znaleźć mapy w grze. Podejrzewam, że została stworzona przez fana Gothic'a lub została znaleziona w skryptach gry.

Pozdrawiam
RoiDanton, G1-Team
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Mapy nie miał kto sporządzić. Orkowie (z wyjątkiem Ur-Shak i Tarrok) są głupi jak but a niewolnicy martwi jak kamień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom