Mamy Trailer!

Status
Zamknięty.

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Oglądałem go szkoda że to jednak taki jak gothic hit chyba nie będzie,ale oczywiście pogram w to.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT
Oglądałem go szkoda że to jednak taki jak gothic hit chyba nie będzie,ale oczywiście pogram w to.


Jeszcze nawet gra nie wyszła, a ty już wiesz, że nie będzie hitem jak Gothic? A według mnie pobije Gothica.

Trailer widziałem kilka dni temu. Nie powiem zrobił na mnie wielkie wrażenie. Wygląda na takiego dopieszczonego (i to mocno) Gothica, z nowym światem, grafiką i fabułą. Ogólnie gra i rozwiązania jakie tam będą zapowiadają się wyśmienicie. Oby tylko gra nie chaczyła jak G3 i nie miała bugów.
 

risen.org.pl

Debile
Dołączył
8.10.2008
Posty
11
Trailer daje do myślenia. Ja osobiście zakochałem się w tej grze od pierwszego oglądnięcia tego filmiku. W internecie znajduje się już sporo informacji na temat gry. Ja myślę że to będzie wielki hit.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
NoNoNo.Mam nadzieje że Risen będzie równie dobry jak gothic ^^ i że zrobi taką furorę.Po trailerze widać że gra jest świetna,ładna grafika,świat i wogóle.Ale czy Risen trafi do serc ludzi tak jak gothic ? Wątpie.Chyba nigdy nie będzie gry która dorównuje gothicowi.Ale kto wie...Pożyjemy zobacymy.Risen może być jeszcze lepszy od gothica...
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
hmm ja widzę tam wodę identyczną (tylko trochę bardziej wzburzoną :p), jak w filmiku wejściowym w gothic 3 oraz słyszę głosy z pierwszego gothica (to "aargh"). Mam nadzieję, że gra będzie - podobnie jak dla mnie gothic 3 - warta swojej ceny...
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Będę szczery.

Trailer mi się bardzo spodobał a skoro to robi Pirania Bythes to gra ma ogromny sens no i akcja dzieje się w średniowiecznej Hiszpanii czy tam Portugalii jak kto woli akcja może przypaść do gustu apropo.

Ktoś wspomniał że gra jest powalona to ja się zapytam.

A czy ten ktoś już grał w tą grę ? nie to prosiłbym nie wyjeżdżać z takimi tekstami w produkt który jeszcze niemiał debiutu bo takie jechanie jest nie logiczne podam przykład na Gothicu 3 wielu myślało że to będzie coś że będzie jeszcze lepszy niż G2 a co wyszło ? sami widzicie :] tak więc proszę o nie jechanie po produkcie skoro niemiał swej premiery dziękuje dobranoc :)
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
Ja stwierdzam że chyba jednak wybiorę Risen niż Arcanie ;) tzn w tym momencie a się zobaczy z czasem :)
 

Wyalienowany

New Member
Dołączył
30.3.2008
Posty
4
Filmik miodzio. Sama gra zapowiada się nie gorzej.
W tym filmiku pada takie tekst: "The gods have forsaken us".
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że to aluzja do "G3: Forsaken Gods".

Wiem, że miesiąc od ostatniego postu w topicu, ale chciałem się wypowiedzieć.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To żadna aluzja. Risen to kompletnie nowy produkt, poza tym po co mieliby w swoim projekcie wstawiać aluzje do projektu innego zespołu, który przy okazji stworzył gniota?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom