Mamy Okładke ;)

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W dniu dzisiejszym JoWood opublikował okładkę do Gothic 3: Forsaken Gods ;)
Podoba się?
okladkarb6.jpg
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Okładka jak okładka. Ale sam tytuł sprawia, że ślina wycierka mi z jamy ustnej i skapuje na klawiaturę.
Prawdę mówiąc to nie za bardzo mi się to podoba. To zielone tło i brązowa, chyba okładka książki, która ma pełnić rolę ramki nie grają ze sobą, przede wszystkim kolorystycznie. Ale jakie to ma znaczenie jak wygląda okładka? Dla mnie mogłaby to być zwykła, szara tektura. Aby gra była zjaeb****.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mnie tam sie podoba okladka. Nawet fajna :D Zielone tlo i ten fajny napis pod Gothic3. Forsaken Gods. Prezentuje sie ladnie. Mam nadzieje ze gra bedzie ciekawa i bez bugow.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Nie liczy sie to co sie ma na zewnatrz, a to co ma sie w srodku :D ale i tak okladka podoba mi sie i to jeszcze jak ;]]]
Mam nadzieje ze gra bedzie stabilna^^
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Pierwsze skojarzenie: będzie mroczniej.
I w sumie dobrze. W GIII brakowało mi zadań i "smaczków" typu zabójstwo Magów Ognia czy Panowie Cienia pilnujący Smoczej zgugy, tj. elementów, które pozwalały poczuć klimat i "przywiązać" się do danych lokacji.
Mam nadzieję, że na to postawią twórcy ZB ;). No i oczywiście usprawnią prace gry na słabszych kompach :p.


Pozdrawiam.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Okładka nawet ładna, chociaż wyrzuciłbym to tło pod zieloną skórą. Ogólnie wydaje się, że będzie fajnie, ale i tak nie kupię oryginała, póki nie zagram u któregoś ze znajomych. Coś czuję, że po premierze na forum ukarze się masa tematów w stylu "co zrobić, żeby dodatek działał z G3", ale miejmy nadzieję, że tak nie będzie.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Okładka hmmm....

Bardzo ładna... Samo logo, które wcześniej poznaliśmy wyglądało jak normalne napisy czcionką Gothic'a... teraz jednak jest już ten klimat... Może trochę za pusto na niej.. Mogliby jakąś postać ładnie wkomponować - taką, która będzie najważniejszym bohaterem dodatku... Widać, że kształty ma księgi, więc mogliby trochę to dopracować, żeby nie była taka "płaska" po bokach ;) Jak na takich grafików, stać ich na więcej :p
Ale jak już mówiono okładka się nie liczy - ważna gra, która mam nadzieję będzie jeszcze lepsza od podstawki. Zapowiada się ciekawie xD

Pozdrawiam, Daria.
 

Serpentes588

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
14
Nic specjalnego ani nie zwykłego zobaczymy czy samo granie będzie nam sprawiało przyjemnośc a nie gapienie się na okładkę....
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Okładka jak okładka… Strasznie uboga i skromna, biorąc pod uwagę możliwości JoWood.
Kolorystycznie również niczym specjalnym nie zaskakuje, przy czym czcionka w pełni nie prezentuję się schludnie. Wszystko wygląda naprawdę miernie, ale przecież to nie jest najważniejsze.

CYTAT
teraz jednak jest już ten klimat...

Jak można wnioskować po czystej prezentacji pliku graficznego okładki, że posiada ona klimat? Dziecko 4 letnie, po 2 miesiącach znajomości corela, ew. photoshopa, potrafi wykonać na podobnej bazię grafikę.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
okladka mi sie podoba
ale nie wazna jest okladka tylko gra
chociaz zapowiada sie ciekawie
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Okładka ta sama co w g3 o ile sie nie myle tyko zielona..gra jest lepsza zabawa na 20godzin
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Okładka źle dopasowana kolorystycznie - zielony i brązowy nie grają ze sobą w parze. Co prawda liczy się gra, ale mogliby zrobić coś lepszego.

@Rangiz - Bez przesady z tą tekturą - chyba chciałbyś, aby okładka pięknie komponowała się na półce z wersją bez dodatku? Ja owszem.

PS Setny post :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom