Mam pytanie !!

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Dlaczego Bezimienny chciał zniszczyć bariere?
Napiszecie dlatego żeby się wydostać ,ale z drugiej
strony to po przebudzeniu Śniącego ,Śniący nadal by
tkwił pod barierą i był by nieszkodliwy.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
nie mój drogi

Właśnie że Śniacy po przebudzeniu byłby wielkim zagrożeniem dla całej Kolonii - trzeba było słuchać np: Xardasa... :?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
oj gdyby sniacy pozostal a bariera znikla to...... lepiej nie pisac co by sie stalo!!!
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
Bo tak mialo byc, jak bys poszukal to bys wiedzial ze to sniacy podczymywal bariere,a kiedy sie wydostal mugl zniszczyc kolonie a puzniej- kto wie co moglo sie zdazyc?
 

Zbigniev

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
123
Śniący po przebudzeniu pewnie zniszczyłby bariere.Bezimienny zniszczył śniącego poniewaz był zagrożeniem dla koloni. :?:
 

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
phi Bezimienny poprostu chciał się wydostać, wy jakby was zamkneli w takiej koloni to nie chcilibyście wyjść na zewnątrz??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
ale...

No ale przy okazji pozbył się Śniącego bo jak robić coś pożytecznego to z maksymalnym skutkiem
tongue.gif
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Niechodziło o śniącego. Król chciał zbudować więzienie z którego więżniowie wydobywać będą rude.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE Niechodziło o śniącego. Król chciał zbudować więzienie z którego więżniowie wydobywać będą rude.

Nie, magowie wykorzystali sytuację. Wiedzieli, że coś tam jest (Śniący), a wstawiając barierę mogli powiedzieć królowi, ze to na ucieczki, ale mimo wszystko głównym zamysłem było zamknięcie Śniacego. Nie przewidzieli tylko, że Śniącemu jest to na ręke.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A mi wydaje sie ze NONAME nie mial co robic
tongue.gif

Ciekawe czy wy jak byscie mieli siedziec tam do konca zycia i wydobywac rude tez byscie cos zrobili dla zabicia czasu, a ze on nie wiedzial co ma z nim robic postanowil zniszczyc bariere.
I tak powstal CHOCAPIC
biggrin.gif
tongue.gif
biggrin.gif
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
jjak magowie robili bariere bo miala byc mala a belar zrobil tak ze na cala kolonie by sniacy pilnowal bezimienego! bo wiedzial ze ejst wybrancem Inosa!
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
wolnosc :!: nawiekszy problem wszystkich z GD. chyba kazdy oprucz gomeza i jego slugusow chcial sie z tamtad uwolnic
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
noname musiał wypełnić kontrekt z pirahnią i zniszczył śniącego
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A ciekawe jak sie czul GOMEZ i jego goryle dowiadujac sie musza siedziec w GD do konca zycia ja tego na spokojnie nie przyja.
 

Cysio

New Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
9
według mnie Bezimienny chciał się wydostać w jakiś "cywilizowany" sposób, ale akórat wypadło że musiał zabić śniącego zanim on zabije wszystko co dobre, bo nie było by więcej części Ghotica, a Bezimienny chce być sławny!!
smile.gif
 

Ork Elita

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
12
Według mnie bezimienny chciał się popisać siła i odwagą i po wyjściu rozprawić się z sędziom.A gdybym ja tam trafił to bym zabił Gomeza i miał by laski tylko dla siebie 8)
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
jak by śniący wydostał sie z poza bariery ... to bysmy non stop spali!!!ale by było w deche!!!UWOLNIĆ RYBY Z PUSZEK!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom