Male Pierdulki Jakie Was Denerwuja?

Status
Zamknięty.

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
1. Strasznie dlugo sie wczytuje
2. Jest bodajże 5 rodzaji wyglądu NPC
3. Troche za duży świat denerwujące początkowo wędrówki miedzymiastowe
4. odbijanie miast jest prawie za kazdym razem takie same trzeba zdobyć 75% Bóg wie po co i potem walka niby pomagający ci ludzie zabijają góra 5,6 orków
 

Phil

New Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
2
Nie zgodzę się, że Oblivion jest lepszy od G3. Grałem dość sporo w Obliviona i już po kilku dniach wieje od niego nudą - grałem w niego tylko dlatego, bo akurat nic innego nie miałem pod ręką. G3 ma sporo ułomności, jak choćby powtarzalność questów czy banalny poziom trudności, jednak wciąga o wiele bardziej niż Oblivion, gdzie gra sprowadza się niemal wylącznie do robienia takich samych questów dla różnych gildii ( w 80% chodzi o zabicie kogoś) czego efektem jest...właściwie tyle, że w pewnym momencie dana gildia nie ma już dla Ciebie questów i dostajesz jakiś nic nie znaczący i do niczego się nie przydający tytuł.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Zgadzam się z panem wyżej. Mi też Oblivion znudził się po kilku dniach. Co innego Morrowind to jest coś. :D No, ale do tematu:

1. Bugi. Ja nie wiem, może ja mam specjalną wersje, ale ja mam bugów jak na lekarstwo. Wszystko mi działa i gra ok. Czasami postać się zatnie czy wejdzie kawałek w ścianę, ale to tylko tyle. Nie ma problemów z niczym innym. :unsure:
2. NPC-Potwory. Faktycznie potworki są lepsze, co jest dziwne.
3. Długo się sejwuje i wczytuje.

A reszta mi nie przeszkadza. Wymagania gry mój komp spełnia. Jak chce silniejszych wrogów ustawiam poziom trudności na wyższy itp.

Pozdro. :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Bugi strasznie denerwują. Jest ich dużo a czasami potrafią nieźle uprzykrzyć grę, gdy znika jakiś ważny NPC albo zachowana gra nie chce się wczytać. Do tego ci słabi NPC. Naprawdę denerwuje mnie ich głupota. Iść z kim walczyć to katorga jak dla mnie. Muszę osłaniać NPC'a aby nie zginał zamiast dbać o siebie. Zaledwie kilka rodzajów ataku. Tak chwalili, że urozmaicą system walki, a tu co ? kilka ataków i wsio. No i na koniec za długi czas ładowania gry.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Człowieku ! " Małe piedółki " ? Przecież cały Gothic 3 to jeden wielki bug ! Wiec nie mów mi o jakis tam pierdółkach które nas denerwuja bo miedenerwuje samo granie w takie coś .
 

Wojtask91

New Member
Dołączył
1.7.2007
Posty
1
Łaaaaa... Długo by wymieniać...
Np. kiedyś wziąłem sobie NPCa do pomocy w walce, a później go nie mogłem znaleźć. Potem przez całą grę nikt nie chciał ze mną pójść, bo "mam już pomocnika".
Tak poza tym pełno błędów (naciśnijcie "C" podczas pływania to będziecie biegać w wodzie), wysokie wymagania sprzętowe, system walki (jakieś combosy by się przydały...) i jej ulepszania (ulepszanie walki mieczem nie dodaje nawet nowych ciosów). system doświadczenia (nie podoba mi się w większości gier RPG. Jeżeli dużo strzelam z kuszy, to powinienem zdobywać doświadczenie w tej dziedzinie, a nie ulepszyć walkę mieczem czy mieć dzięki temu więcej many), kowalstwo... Czy oni nie mają u siebie Beta- testerów???

A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE!!!!!!! :(
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
W gothicu 3 jest mnósttwo wkurzających bugów:
1)Beznadziejna sztuczna inteligencja oraz siła NPC-ów
2)Denerwujące łażenie po jałowej pustyni.
3)Noszenie broni bezpośrednio na plecach.
4)Podczas bycia w jaskini cały świat robi się ciemniejszy. Można to zauważyc jesli będąc w jaskini wyjrzy się na zewnątrz.
 

rino

Member
Dołączył
12.5.2008
Posty
32
mnie denerwuje ze najlepsza bron ludzi jest slabsza od byle orkowego zelastwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom