Magowie Ziemi I Powietrza

Status
Zamknięty.

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Hej! Czytałem w jakiejś gazecie tuż przed premierą G3 że dojdą 2 nowe bustwa a z nimi magowie Powietrza i Ziemi. Gram w Gothica 3 od pewnego czasu ale nigdzie ich nie moge znaleść :unsure: Może są oni gdzieś sprytnie ukryci bo ja ich naprawde nie moge ich nigdzie odszukać!!! Jeśle ktoś cos wie na ich temat prosze napisać. Z góry dziękuje
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
chyba wyszła z tego lipa... też to czytałem, ale najwyraźniej PB przed premierą usuneła tą opcje ;) tak jak i wiele innych.

Pozdro
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja też to czytałem ale mimo to producenci gry nie dodali do Gothica 3 magów ziemi i powietrza, szkoda. :( Zawszę tak jest że wycofują się z czegoś, jak już ma wyjść gra. Może zrobią w dodatku albo w następnej części (jeśli wyjdzie). :D :) :rolleyes:

Pozdrawiam ;)
 

Pojotr

New Member
Dołączył
22.4.2007
Posty
6
Magów ziemi zastępiono druidami, a magowie powietrza... wyparowali ;)
Myślę, że autorzy zrezygnowali z tych magów, ponieważ skończył się panteon bóstw, które mogliby reprezentować swoja magią...
W sumie logiczne. A w zapowiedziach prasowych to się człowiek takich cudów naczytał, że potem (już w trakcie gry) mógł sie poczuć nawet lekko zawiedziony (jeżeli we wszystkie te zapowiedzi uwierzył;)

Z tego co wiem Gothic 4 nie jest planowany (w trójce zakończenie jest tak otwarte, że zwyczajnie nie sposób akcję w jakiś sensowny sposób poprowadzić). Gothic był zaplanowany na trylogię i myślę, że trójka dobrze spełnia rolę "zamknięcia". Dodatek jak najbardziej ma się pojawić. Z tego co wiem prace nad nim rozpoczęły się zaraz po wydaniu podstawki.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Tez czytalem i ogladalem na Hyperze Revier Territory i mialy byc tez Kunie,Kuje czy jakos tak(takie wierzchowce, cos jak u nas konie), ale ,,Nie zrobiono ich spowodu bledów technicznych i czasowych." B).
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
nietylko w gazetach tak pisali ale na roznych stronach taksamo jak w g2 zostawalo sie na poczatku czeladnikiem u jakiegos mistrza to tu mialo byc tak ze miales byc gladiatorem pikarzem kowalem itp a wyszly z tego nici tak jak mialo byc kilkanascie gilfdi i jezeli sie do jakiejs przylaczyles to z innej cie mogli wywalic albo znienawidzic i wszytsko do byly tylko przechwalki nie ma nawet polowy z tego co zapowiadali mimo ze gra mi sie podobala to jest slabiutka w porownaniu do poprzednikow
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
A no i owszem zapowiadali dwa nowe klasztory, ale mniejsza już o to ... zapowiadali, że żeby poznać magię np ognia trzeba będzie zostać członkiem klasztoru magów ognia ... tymczasem w G3 nikt nigdy nie nazwie mnie magiem jeśli bd miotał czarami na lewo i prawo i zarazem był mistrzem broni ... tragedia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom