Magiczny Miecz Dwureczny

Status
Zamknięty.

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Mam problem, nie wiem czy to blad gry, czy moze grafika, czo cos innego z kompem, a mianowicie: wykulem sobie magiczny miecz dwureczny i nie ma on w opisie napisanych zadnych obrazen, tylko wymagana sile i premie do walki b. dwureczna.

Wiem ze to glupstwo ale zrzera mnie ciekawosc, wiec jak tylko dostane odpowiedz to prosze o zamkniecie tego tematu.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja nic takiego nie miałem, możę to jakiś bug, albo coś w tym rodzaju ?? Ja bym radził wczytać wcześniejszy save (założę się, żę tak zrobiłeś
tongue.gif
).
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
No to bys ten zaklad wygral
biggrin.gif
, bo rzeczywiscie tak zrobilem, bo wydawalo mi sie to podejzane, no ale nic czekam dalej na pomoc.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Błąd gry raczej nie bo ja też tak miałem w G2 były normalnie pokazane obrażenia tego miecza wydaje mi sie że w NK zrobili to specjalnie po co?nie wiem.
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
No dobra ale czy w takim wypadku kazdy magiczny miecz ktory wykuje tak bedzie mial, bo jak wykulem dlugi magiczny miecz to byly obrazenia, no i czy ktos wie jakie on ma obrazenia.
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
ale macie problemy to wina gry czasem tak sie zdarza miałem 3 wersje NK i zawsze coś sie pier..... to bugi i inne niedopatrzenia to nie wina sprzętu bo mam wypasa już pod GIII specjalnie kupiłem.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
ale nie pisze czy wogole nie zadaje obrazen??
Bo jak tylko nie pisze to nie masz sie czy przejmowac,
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
Ja mnialem ten sam problem ale w NK wiec kupowalem rozne bronie i sprawdzalem czy sa wyzej od miecza czy nizej. Wyszlo mi ze miecz ma 80/85 obrazen
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
No dobra, to dzieki panowie, wiem juz wszystko
smile.gif


Temat do zamkniecia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom