Magiczne I Rzadko Spotykane Stwory

Status
Zamknięty.

Lomas

New Member
Dołączył
8.3.2007
Posty
9
Elo napewno zauwazyliscie ze czasami mozna spotkac jakies rzadkie zwierzeta w g3
np.
-w jaskini pod cape dun 2 smoki
-ogniste golemy/lodowe golemy
-krokodyle w oazach
-jakies zombie (ale to tez dosyc czesto spotykane)
Gra potem staje sie juz troche nuzaca znacie miejsca gdzie moga byc jakies dziwne potworki???albo ktos z was wie czy w calej grze sa tylko dwa dragony ???
Nudza mnie caly czas tylko ogry , wilki itp.
Z góry dzieki za pomoc. :lol: :ph34r:
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
ja spotkalem 4 smoki oprocz tych kolo cape dun jeden jest niedaleko geldern a drogi jest na pustyni na pd od bakareschu no i fajne stwory to jeszcze gargulce i czarne trole , cieniostwory sa tez rzadkie
 

Lomas

New Member
Dołączył
8.3.2007
Posty
9
CYTAT(Prezes007 @ 27-05-2007, 12:24) [snapback]143217[/snapback]
ja spotkalem 4 smoki oprocz tych kolo cape dun jeden jest niedaleko geldern a drogi jest na pustyni na pd od bakareschu no i fajne stwory to jeszcze gargulce i czarne trole , cieniostwory sa tez rzadkie

dzieki za smoki bo to zajefajne stworzenia ale gargulce sie doz czesto spotyka
a cienio stwory to chyba z 5 razy spotkalem moze jeszcze ktos zna jakies fajne ciekawe stworzenia ?? ;)

a czarnego trola to jeszcze nie spotkalem pliss podaj jakies miesjce
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Pamiętam że jednego Czarnego Trola spotkałem na północ od Silden na pewnej Górce. Prowadzi tam jakaś ścieżka jak pamiętam, jest tam jeszcze zwykły trol. Jak chcesz znim walczyć to się przygotuj, cociaż nie jest taki silny ale to jeszcze zależy jaki ty jesteś.
Powinieneś trafić, powiedz jagbyś miał problem z trafieniem do tego miejsca. :D ;) :) :lol:

Pozdrawiam ;)
 

Pan Zniszczenia

New Member
Dołączył
29.5.2007
Posty
2
kiedy możesz już przejść przez przełęcz do NORDMARU to masz ten posterunek graniczny.... i musisz wejść do tego budynku i po schodach lecisz w góre i potem po tym murze przechodzisz..... traciasz w miejsce gdzie są 2 golemy kamienne..... napierasz je i lecisz dalej.... dochodzisz do zębaczy i wymiatasz je.... i biegniesz w lewo.... tak masz CZARNEGO TROLA(taki z rogami czy kłami i troche większy ale za to DUŻO twardszy od normalnego) jak już go zabijesz to możesz jeszcze pobiec kawalek w lewo i będziesz mugł się rozprawić jeszcze z chyba 4 czy 5 cieniostworami.... topem biegniesz dalej i już jest śnieg.... ale dalejnie szedłem bo mi się ne chciało i poszłem po szate addanosa:) to by było tyle....
PS. może ten TROL jest słaby ale ja gram na trudnym poziomie i może dlatego wydawał mi się taki twardy

masz jeszcze jakieś pytania co do stworków to pisz tutaj
 

Lomas

New Member
Dołączył
8.3.2007
Posty
9
CYTAT(pawel_pl @ 29-05-2007, 21:35) [snapback]143554[/snapback]
Pamiętam że jednego Czarnego Trola spotkałem na północ od Silden na pewnej Górce. Prowadzi tam jakaś ścieżka jak pamiętam, jest tam jeszcze zwykły trol. Jak chcesz znim walczyć to się przygotuj, cociaż nie jest taki silny ale to jeszcze zależy jaki ty jesteś.
Powinieneś trafić, powiedz jagbyś miał problem z trafieniem do tego miejsca. :D ;) :) :lol:

Pozdrawiam ;)

nie ja mam 54 lvl takze z zadnym stworem nie mam problemów :lol: ale dajcie droge do tych stworzen czyli mapa i krecha gdzie mam isc z góry dzieki
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
fajne stworki sa tez na gorce obok nemory:) gigantyczne zębacze:)
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Czarny troll jest w róznych miejcach(migracje-jak My,Polacy do Irlandii?). Raz go widzialem w Nordmarze, raz nawet uwaga uwaga... KOLO CAPE DUN... Mozliwe ze bug. Masz racje, Czarne Trolle sa twardeee. Ja z 200+ str zuzylem 100+beltów na jego ubicie
@111zxc111
Przeszedlem przez caly Nordmar w zdloz i w szerz i nie bylo Yeti(moze pomylka z Ogrem?).
 

neo07

New Member
Dołączył
11.6.2007
Posty
1
koło Nemory są trzy prychające istoty podobne trochę do smoków ale silniejsze
 

Szmajl

Member
Dołączył
18.7.2007
Posty
35
Do rzadkich istot można też zaliczyć strażników świątynnych (straszne brzydoty :p ), oraz mumie.
Czarnego trolla morzemy jeszcze znaleźć niedaleko Geldern, przy ruinach z których przynosimy berło dla orka (Nemroka bodajże). Na potwory, które są koło Nemory morzemy się jeszcze natknąć niedaleko Trelis (przechodzimy koło świątyni i idziemy dalej na południe w kierunku morza).
Ja bardzo lubię polować na smoki. Szkoda, że nie ma żadnych zadań z nimi związanych lub żadnego wątku w fabule na ich temat. :huh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom