Magiczna Bariera

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Kurdę mam jeden quest nie rozwiązany od dłuższego czasu. otóż jestem w Monastery i mam tam misję,że muszę zwiedzić katakumby, by czytać ksiązki. No to mam przeczytanie i jest tam pomieszczenie, które jest otoczone barierą. Nie mogę przez nią przejść. Nie mam też żadnego czaru. Gdzieś wyczytałem, że Cyrus da mi zwój jakiś. Ale nie mam z nim opcji do gadania, on mówi mi tylko przyjdz później.
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
tez mialem takie zadanie ale wszystko ok dostalem czar ktroy rozwala bariere moze cos zle zrobiles?? tak mi sie zdaje ze cos trzeba bylo mu dac ale nie pamietam co ;/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Tak myślę, że czegoś nie zrobiłem. Ale nie mam pojęcia czego. Z tym mistrzem nie mam żadnego zadania otwartego. A bariery nie mogę obalić .
No nic idziem dalej ^^
 

SQE93

New Member
Dołączył
5.10.2009
Posty
3
Tak myślę, że czegoś nie zrobiłem. Ale nie mam pojęcia czego. Z tym mistrzem nie mam żadnego zadania otwartego. A bariery nie mogę obalić .
No nic idziem dalej ^^
No ja też mam taki problem nie wiem co zrobić z Cyrusem nie mam żadnych opcji dialogowych
!!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Podbno trzeba iść do jakiegoś Druida,który ma chatę w drodze na wybrzeże, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem Nicmców ;P
 

SQE93

New Member
Dołączył
5.10.2009
Posty
3
Podbno trzeba iść do jakiegoś Druida,który ma chatę w drodze na wybrzeże, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem Nicmców ;P
Za tą barierą są chyba te całe ,,przepisy'' na scrole nie ? a bez tego nie będzie można dokończyć zadań u mistrzów no nic poszukam druida XD

I co znalazł ktoś już jakieś rozwiązanie bo druida nie znalazłem
:)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Gram po stronie Rebelii, ale z tego co czytałem, wynika że trzeba znaleźć jakiegoś wilka który poprowadzi nas do druida :D W każdym razie coś w tym rodzaju :p
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
W nowym Komputer Świat gry jest recenzja z poradnikiem. Być może ten poradnik to solucja (nie wiem, nie kupowałem). A w grze są tylko 2 gildie?
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
co do tego wilka masz racje nazywa sie na cos na R.. niepamietam dokladnie on sidzi przy takiej dziewczynie i przy chacie nie daleko wulkanu. Jak jest ten klasztor to po prawo na mapie jest jezorko blisko i tam jest ten wilk. :)
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
risenww.jpg
Wilk nazywa sie Rufo a kolo niego jest Janin.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Tam jest jakaś laska. Coś mówi o wilku, ale ten na mnie warczy. Więc to chyba nie to.
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
hmm u capera raz widzlem ten czar do kupienia. A jak nie to w miescie portowym jest jedn co na pewno sprzedaje.
 

pablo114

New Member
Dołączył
5.10.2009
Posty
1
Przy zaliczaniu tego questa nie musisz wcale wchodzic do tego pomieszczenia za barierą. 2 czary nauczysz sie z ksiąg a pozostałe 4 od nowicjuszy i jeden od tego warriora w bibliotece (ten co czyta księgi)

No i czytaj czemu ten wilk na ciebie warczy. Bo w tej misji masz odnaleźć druida i jak wziełeś fragment jego ubrania z chatki idziesz do niej żeby ta użyczyła ci swojego wilka (bo on potrafi wytropić kazdy zapach) za drobną opłatą (200 szt. złota). Jak jej dasz to ona wtedy ci mówi jak oswoić do siebie wilka i wystarczy mu dać surowe mięso a on cię poprowadzi do świątyni na północnym wschodzie w której zamknięty jest druid.

I później Cirus da ci 3 zwoje do niszczenia tych barier

No i to by było chyba na tyle, temat zamykam. God
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom