Magia

Status
Zamknięty.

macS93

New Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
15
Mam pare pytań dotyczących magii :

1 Jak można zwiększyć szybkość regeneracji many ? I czy w ogóle, można ją zwiększyć ?
2 Przeczytałem na forum, że umiejętności mag ognia nauczymy się zakładając szatę maga ognia, więc kupiłem tą szatę od karrypto
i po założeniu nie miałem zaznaczone jako, że się tego nauczyłem :angry:
3 Gdzie można się nauczyć zaklęcia meteor i paru innych (tych najlepszych od Innosa) bo w chramach Innosa nie da rady i gdzie można się nauczyć zaklęć przywołania np. Lodowa Lanca ?
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Nie jestem do końca pewien, ale:

1. Z tego co wiem, nie da się zwiększyć szybkości.
2. Wydaję mi się, że ona dodatkowo zapewnia ochronę przed zimnem.
3. Zaklęcia przemiany nauczysz się u Magów Wody.


Pozdrawiam.
 

Zomino

Debile
Dołączył
10.6.2007
Posty
11
@up
Wydaje mi sie ze dodatkowa ochrone przed zimnem daje jakas zbroja Nordmarczykow...
Szata maga ognia chyba dodaje wieksze obrazenia/obrone do/od czarów ognistych.
 

macS93

New Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
15
a gdzie się można nauczyć zaklęcia meteor i niech mi nikt nie mówi że w chramie innosa bo sprawdzałem i nie ma !! a i na pewno nie można zwiększyć szybkości regeneracji many bo na filmiku widziałem że jak koleś urzywał magii to mu wogule many nie odejmowalo
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
jak nie w chramie inosa to zprubuj na chramie beliara. Na którymś z tych dwuch napewno się da ;]
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
:) Poszukaj chramach i u magów. Napewno wcześniej czy później trafisz na miejsca gdzie możesz się tego nauczyć. Poszukaj, pochodź powinieneś znaleść a jak już naprawdę nic kompletnie nie możesz znaleść (jest to mało prawdopodobne), to użyj już tych kodów lecz nie polecam, lepiej grać normalnie, bez kodów. :angry: :D ;) B)

Praktycznie to niemożliwe byś nic nie znalazł, poszukaj, musi to gdzieś być :D ;) :) B)

Myślę że pomogłem :D ;)

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom