Magia W Gothic 3 Pytanie?

Status
Zamknięty.

smok100

New Member
Dołączył
4.4.2008
Posty
16
Chodzi mi tu dokładnie o czary niewiem u kogo albo gdzie nauczyc sie czaru dokładnie snu? przy kapliczkach nie ma wszystkich czarów do nauczania,wiec gdzie można sie ich nauczyc .Wymagania spełniam bo mam 100prastarej wiedzy ,ale dalej niewiem gdzie sie tego nauczyc ? Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi pomógł :D
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
CYTAT
Zdolności magiczne:
-Mroczny Mag - Tizgar w Bakaresh.
- Mag Wody - Saturas w Al Shedim obok Mora Sul.
- Regeneracja many - w świątyni w Bakaresh oraz mag Karypto w Vengardzie i Saturas.
-Szybka nauka - Saturas, mag Sebastian w Reddock i Dargoth w klasztorze Innosa.
- Walka kosturem 3 - Shakyot ( niedaleko Lago w obozie koczowników). Mniej więcej.
- Mag Ognia - zabugowana. Nie da się nauczyć. Mając kostur Maga Ognia nauczymy się tego automatycznie.

Może to?
Nauczyciele z magii ze portalu GothicUp. Ja bym zobaczył wszystkich magów, może ktoś tego uczy i dodatkowo jeszcze kostur Maga Ognia. A jeśli nie, to możliwe, że tylko w wersji zwoju jest.
 

smok100

New Member
Dołączył
4.4.2008
Posty
16
no tak jakby to bylo tylko ze zwoju to po co pisaloby w umiejętnosciach ze wymaga 100 prastarej wiedzy?? Znaczy to ze sie da nauczyć pytanie tylko gdzie??
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Można u Saturasa,Miltena,Sebastiana,Vatrasa... prawie u wszystkich magów
 

smok100

New Member
Dołączył
4.4.2008
Posty
16
u nich mozna sie uczyc prastarej wiedzy, walki kosturami u niektórych szybkiej nauki ale ja nie znalazłem tam opcji nauki jakiegoś czaru np.snu przy kapliczkach innosa,beliara sa czary do nauki ale nie ma możliwości nauczenia sie snu. Mi chodzi o to gdzie można sie właśnie tego nauczyć. Uczył sie kiedyś ktoś tego czaru? jak tak bardzo prosiłbym o powiedzenie mi w jaki sposób :D
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Trzeba przystąpić na drogę beliara/innosa/adanosa (chodzi mi oczywiście o te "wyższe" czary, bo te "mniejsze" to można od razu)
i w tedy można się uczyć w kapliczkach (u adadnosa u saturasa)
 

smok100

New Member
Dołączył
4.4.2008
Posty
16
Czyli po wybraniu drogi odblokuja sie w kapliczkach wszystkie czary z danej ścieżki?? np innosa i tylko wtedy bedzie sie można ich nauczyć??a reszty nie??
 

haeno

New Member
Dołączył
17.2.2008
Posty
5
Czaru snu można się chyba nauczyć u Gońców leśnych, w drodze do Montery. (trzeba iść tą dłuższą drogą)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Po wybraniu drogi innosa, nie będziesz mógł podejść do kapliczki beliara, wtedy bezio mówi "NIE!", ale za to uzyskasz możliwość nauki tych 3 specjalnych czarów (meteor, slowo dominacji i blogosławiony oręż).
Podobnie jest z chramami Innosa, gdy wybierzemy drogę Beliara. I wtedy właśnie
Gdy zaś wybierzemy drogę adanosa, z rzadnych chramem, nie zareagujemy. Ani innosa, ani beliara.
A na magie adanosa, nie ma wpływu, to jaką drogę obierzemy, z tego co wiem.

Czarów magii adanosa, uczą prawie wszyscy magowie wody i druidzi.
Mówisz im tylko "Chce podążać ścieżką natury", albo "chcę podążać ścieżką przemiany" czy jakoś tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom