Mag Z Mieczem?

Status
Zamknięty.

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Witam po dłuższej przerwie(grypa+problemy z netem...). Zacząłem znowu grać w GI, na początku chciałem zrobić Strażnika, więc dopakowałem do 40 siły+pierścien siły(nagroda po oddaniu listu). Posiadam też 5% walki bronią jednoręczną. Mam teraz problem, ponieważ nie wiem, czy w późniejszych etapach gry nie będzie problemów z tym, że nie uniose lepszego miecza ani nie uzyje dużo razy runy. Moglibyscie napisać, czy można tak nawet dobrze grać? Uważam, że ta siła była mi potrzebna do zdobycia 10 lvla i przyłączenia się do obozu, ale moge się mylić.
PoZdRo! :)
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
To moze Ci przeszkodzic.Niewiem dokladnie bo ja bedac magiem mialem 70 sily i mistrza miecz jednorecznego i mi to wtedy przeszkadzalo, mialem 5 krag ale stosunkowo malo many ale na poczatku chyba kazdy mag musi miec chociaz tyle sily wiec raczej nie powinno.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
W g1 grając magiem miałem dożo siły, many może 15 i biegałem z ognistą burzą - jak bardzo szybko wciskasz atakując to wogole many nie zużywa ;p
A na koniec i tak miałem jeszcze masę punktów nauki + miksturek od groma u śniącego.
 

gorn321

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
26
ja byłem strarznikiem w starym obozie pakowałem do siły i miecza dwuręcznego jak chcesz być wojownikiem to po trochu pakuj do siły i miecza dwuręcznego i jak najeięcej wykonuj zadań i choć na potworki a jak chcesz zostać magiem to już nie wiem bo nigdy nie byłem
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
To ci nie przeszkodzi, 40 siły i 5% jednoręcznej broni to wcale nie dużo, a dobry miecz zawsze się przyda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom