Mag Ognia

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
No więc gram sobie jako członek SO i jestem już w 3 rozdziale, niedługo mnie wywalą z obozu, ale chce zostać
jeszcze na chwilę magiem ognia. U żadnego z magów nie mam opcji dialogowych, więc proszę o rady...
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
O ile mi wiadomo to jedyną drogą, aby zostać magiem ognia w SO jest przejście questa z Pełzaczami. Idziesz potem do Thorusa i ci się pyta kim chciałbyś zostać.

Jednakże (co zaznaczam) Gothic to swawola i nie musisz się martwić o rangę maga, gdyż prędzej czy później zostaniesz przyjęty
w szeregi najemników, a co za tym idzie drzwi do gildii maga stoją otworem; mam tu na myśli konkrety to znaczy nie samo "będę magiem ognia jak tylko dostane szatę", tylko będę miał ułatwione życie.

Pozdr!
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jesteś w trzecim rozdziale... Wiem, że jest możliwe, żeby dojść do tego rozdziału będąc cieniem, ale... czy nie dołączyłeś przypadkiem do strażników? Jeśli tak, to możesz potem zostać najemnikiem i magiem wody, jeśli nie to po prostu idź do Corristo i odpowiedz na jego pytania.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Tylko, że ja jestem strażnkiem, a u Corristo nie mam żadnych opcji dialogowych...
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Skoro jesteś strażnikiem to nie zostaniesz magiem. Musiałeś wybierać między strażnikami a magami - wybrałeś strażników. Jeśli bardzo chcesz być magiem to zostaniesz magiem wody w 4 rozdziale.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Grałem wiele razy w Gothica i nigdy nie byłem magiem. Wiem że potem mnie wywalą ze SO, ale ja chce być magiem ognia!!!!. A u Thorusa nie pamiętam, żebym miał do wyboru strażnik lub mag...
 

Malaczek

Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
32
Takie coś jest

"Chcę podążać ścieżką magii" czy coś i to wybierasz a on mówi to idź do Coristo.
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
ZONK <<< :blink:

Człowieku!


Przecież problem polega nie na tym, że on jeszcze nie był u Thorusa i chce podążać drogą magii!!!
Mówi przecież, że ma problem bo nie działają ścieżki dialogowe ...

Trochę więcej orientacji w temacie ... <_<
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Jeżeli niedziałają scieżki dialogowe, to znaczy że to jakiś bug.Może wczytaj starszy save, jeżeli nie pomoże to trudno...musisz chyba grać od nowa lub odpuscić sobie tego maga.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jezu, czy Wy nie umiecie czytać? RoMek napisał:

CYTAT
Tylko, że ja jestem strażnkiem, a u Corristo nie mam żadnych opcji dialogowych...


A jak jest strażnikiem w Starym Obozie to NIE ZOSTANIE magiem ognia... Musiałby mieć wcześniejszy save, na którym jest cieniem czy nie należy do żadnego obozu, bo w przeciwnym razie zostaje tylko olanie tego albo nowa gra...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom