Mag czy Najemnik???

Status
Zamknięty.

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Przeszedłem Palladynem Nk i właśnie zaczynam jeszcze raz i nie wiem czym teraz zagrać , doradźciemi czym są lepsze przygody??
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
jabym ci radził do najemników bo tam jest fajny klimacik i wiele kumpli np. lee super jak bulko leje i jeszcze ci onar daje kase wypas polecam
 

Medival

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
23
ja ci radze grac magiem gralem paladynem doszedelm do dworu irdorath i mi sie znudzilo teraz gram magiem i moge grac w kolko
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
Skoro grałeś juz paladynem to polecam przejść teraz magiem. O wiele ciekawiej jest grać paladyn ->mag, niż paladyn -> najemnik, gdyż gra jest po prostu bardziej urozmaicona ze względu na dostęp do czarów dla maga.
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Jak przeszedłś palladynem to radzę magiem ponieważ zobaczyssz nowe runu i dodatkow RUNY BELIARA które zdobędzesz ze SZPONU POLECAM MAGA :twisted: :twisted:
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja narazie gram łowcą smoków i mam już płynąć na dwór Irdorath i jak dotychczas grało mi się super , ale jednak tak jak większość moich przedmówców radzę ci grać magiem bo gra będzie bardziej urozmaicona dzięki czarom , a najemnikiem walczy się głównie mieczem tak jak paladynem. Więc myślę że mag będzie lepszym wyborem , ja napewno jak będę grał drugi raz to wybiorę maga.
 

Azrael

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
10
Ja tez Ci polece Maga przeszedlem paladynem i najemnikiem a teraz gram wlasnie magiem....Jest jakies urozmaicenie czary sa ciekawe. Bardziej sie skupiasz na walce na dystans niz w zwarciu.
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Graj magiem, najpotężniejszy na końcu i wszyscy w khorinis mają do ciebie respekt.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Wybrałem maga
tongue.gif
tongue.gif
Sam tak chciałem a jeszcze jak wy mi pomogliście wybrać to już byłem przekonany żeby grać właśnie magiem. Dzięki
tongue.gif
tongue.gif
No to teraz proszę p jakieś ciekawe wskazówki, np nowe fajne zaklęcia, które są mocne a które słabe. Ile kosztuje runa z 6 kręgu w NK??
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Heh ja polecam łowce smoków ale jak juz grasz magiiem to calkiem fajny jest rój owadów i przyzwanie ząbiaka , radze tez tak w new world jeszcze sie nauczyc czaru lodowa lanca bo jest calkiem klawa
smile.gif
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Zagraj se najemnikiem, ponieważ każda wygrana walka z orkami daje duuużo satysfakcji[smiley poster=zwinker:88cb22287d]Fajnie ![/smiley:88cb22287d] , naprawde fajnie .
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
On już napisał ze gra magiem wiec nie bardzo moze grac najemnikiem
biggrin.gif
.A co do maga według mnie on Jest najlepszyą i dostarczającą największa satysfakcje postacią.Ile radości daje Widok 10 orków którzy lecą na ciebie a ty masz świadomośc ze jak dobiegna to DEAD
biggrin.gif
.Ale najlepsze jest to ze zanim do ciebie dobiegna mozesz ich zabic
tongue.gif
tongue.gif
i mieć z tego radoche
biggrin.gif
(to mialo być wzruszające, ale nie było
tongue.gif
)
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ehh, z nieprzewidzianych przyczyn nie gram magiem. grałem i doszedłem do nowego świata a tam okazało się że nie mogę kożystać ze sprzętów, łużka, kóżni, stołu alchemicznego i runicznego. Po prostu jak podszedłem do takiego i kliknołem nie było żadnej pocji :cry: Poszedłem do kumpla on gra najemnikiem ma wszystko wpożo, ale jak u niego wczytałem swojego sejwa znowu wszystko było beznadziejnie. Więc zaczołem grać od nowa. (miałem sejwa na którym nienależę do żadnej gildiii mam 11 poziom) i zaczołen najemnikiem. Więc proszę o jakieś porady co do gry tą postacią, ale tylko z NK bo jestem weteranem G2.
 

Lukasik

New Member
Dołączył
17.9.2004
Posty
8
Ja narazie gram magiem.Jednak zastanawiam sie wlasnie czy nie zaczoc gry od nowa :? Jestem w 3 rozdziale.Poszukiwaczy nie zabije nawet z czarow tylko musze ich mieczem "rozcinac".Mag to nie lada wyzwanie w GOTHIC 2 NOC KRUKA.Ja bym ci radzil abys gral najemnikiem.
biggrin.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
To że mówice że nie umiecie magiem rozwalic poszukiwacza to oznaka że jesteście...CIANCY.Ja na początku 3 rozdziału rozwalam ich jakimis 10 lodowymi lancami.Mają taki daleki zasięg że ten poszukiwacz nawet nie drgnie(nie widzi was).Ale wiecie w gothicu Spryt to PODSTAWA ;] .Jeżeli ktoś poczuł sie urażony słowem "ciancy" niech mi tego nie ma za złe ale taka jest prawda
biggrin.gif
 

.::Darrick::.

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
24
zdecydowanie mag. a dlatego ze moim zdaniem fabuła jest ciekawsza i napewno ci sie nieznuży
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Najemnik i tylko najemnik w koncu potem jest sie łowcą smoków a po za tym w NK ulepszyli potworki ulepszyli bron tylko zapomnieli o ulepszeniu czarów no moze poza czarami Beliara ale stare czary sa do d*** np. ognista kulka juz prawie nic sie nie da zrobic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom