Mafia

czy podoba ci się mafia??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Jak na strzelankę super. A to głównie dzięki fabule, ale grafa też jest niezła. Ja mam 256RAM DDR, Athlon 1800+ i gra mi chodzi płynnie na max. ustawieniach
biggrin.gif
A i policja też robi swoje. Niczym prawdziwa. Nie tak jak w GTA popełnisz przestępstwo to nie dość, że każdy policjant będzie cię ścigał to jeszcze nie można ich zgubić. W mafii w każdym przypadku można uciec. Możesz np. dostać mandat za przekroczenie szybkości
smile.gif
, zostać aresztowany lub zabity w zależności od rodzaju popełnionego przestępstwa
biggrin.gif
Polecam :wink:
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
O tak. Autorzy gry bardzo się postarali. Grafika i fabuła pierwsza klasa. Rzadkość w dzisiejszych czasach
biggrin.gif
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
oj tak, Mafia to przepotężna gra; gdyby była taka sama możliwośc soobodnej jazdy między misjami to jilibyśmy tu doczynienia z potworem, którego nie przeskoczylo by nawet San Andreas... (chociaż nic jeszcze nie wiadomo - gierka w końcu jeszcze nie wyszła:p)
Grafika - fotograficzna, dopracowana i wogule miodizo ^^
Klimat - chyba nie spotkałem jeszcze gry z taim klimatem
Podsumowanie - przeszedłem Mafię chyba z 10 razy i moge grać w to jeszcze z niecierpiliwością czekam na sequel i mam nadzieje, że twórcy sprostają wyzwaniu i stowrzą pożerającą bestie, która pobije swojego poprzednika
biggrin.gif


end
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
QUOTE oj tak, Mafia to przepotężna gra; gdyby była taka sama możliwośc soobodnej jazdy między misjami to jilibyśmy tu doczynienia z potworem, którego nie przeskoczylo by nawet San Andreas... (chociaż nic jeszcze nie wiadomo - gierka w końcu jeszcze nie wyszła:p)
Grafika - fotograficzna, dopracowana i wogule miodizo ^^
Klimat - chyba nie spotkałem jeszcze gry z taim klimatem
Podsumowanie - przeszedłem Mafię chyba z 10 razy i moge grać w to jeszcze z niecierpiliwością czekam na sequel i mam nadzieje, że twórcy sprostają wyzwaniu i stowrzą pożerającą bestie, która pobije swojego poprzednika
biggrin.gif


end


Jeez Tibri! wgięło mnie aż w fotelik
biggrin.gif
Tak, żes miodem oblał ta gierce... Wiecie co? Nie będę nic mówił tylko powiem - Tibrion, U R right...
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
QUOTE
Jeez Tibri! wgięło mnie aż w fotelik
biggrin.gif
Tak, żes miodem oblał ta gierce... Wiecie co? Nie będę nic mówił tylko powiem - Tibrion, U R right...

no ba:D - gierca jest nisamowita - to co się miałem żydzić nad jej recką - no way! jak mi się coś podoba (bardzo) to musi to zostać wyniesione ponad wszystko
biggrin.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
a mnie sie mafiA NIE podoba...za duzo jazdy autem, kiepska grywalność...ale to moje subiektywne zdanie.
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
no i nikt Ci jego nie będzie zabierał, ale jednak ja chciałbym się dowiedzieć na podstawie czego wysunąłeś te wnisoki. bo np pierwszy - jak nie chcesz jeździć samochodem to możesz chodzić piechoą - przecież w GTA tez sie jeździło samochodem non-stop prawie, a aco do grywyalności - no to już jest twoje zdanie
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
QUOTE jak nie chcesz jeździć samochodem to możesz chodzić piechoą
Można też jeździć kolejką naziemną i tramwajami
biggrin.gif
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
mafia??, mialem i teraz zaluje ze jej niemam, spoko gierka, jednym slowem EXTRA
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Mafia. Świetna. Wciąż rozmyślam o całej historii Tommy'ego, o wielu przygodach w Rodzinie...

Najlepszą z muzy była ta początkowa, w menu głównym. Jeśli ktoś chciałby sobie ją pobrać, jest na oficjalnej stronie Mafii.

ftp://ftp.take2.de/extras/MainTheme.mp3
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
Gra Prze świetna
smile.gif
mi sie bardzo podpba i chciałbym żeby córka Toma miała syna tez gangstera
biggrin.gif
i była Mafia 2
biggrin.gif



..:: Mafia 2 Potomstwo::..
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Mnie równiez Mafia jakoś do gustu nie podeszła. Głosy ludzi na ulicy wołają o pomste do nieba- jakieś piski przywołujace wspomnienia dwoch wieworek z Brygady RR. Sama stylizacja gry niezbyt mi się podoba- lata 20. Prochibicja, te sprawy- błeee. Vice City wyprzedza go o dekade. A San Andreas to bedzie prawdziwa uczta (tylko szkoda że jeszcze tyle trzeba czekać)
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Vice City wyprzedza go o dekade. A San Andreas to bedzie prawdziwa uczta (tylko szkoda że jeszcze tyle trzeba czekać)

GTA swoją drogą, a Mafia swoją. W GTA mamy "szalone życie przestępcy". Rozbijamy się po ulicac i wykonujemy questy. Mafia zaś jest całą historią mafiozy, który sprzeciwił się ojcu chrzestnemu (tak zwyczajowo nazywa się przywódcę mafii). Co prawda Vice City znałem na pamięć (a przynajmniej wschodnią część), a w Mafii odszedłem od klawiatury przy Free Ride Extreme. Wyglądało, jakby zrobione w osttniom dniu przed wydaniem. Samochody trzeba własnoręcznie ustawiać (czego przy misjach nie było- sami dostawaliśmy nowe wozy), facetów z questami po całym mieście, a najgorsze- nie było sklepu z bronią!!! I jak tu się dobrze bawić? :)
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Mafia jest super, gralem w nia krotko bo porzyczalem tylko od kumpla ale przez te 3 dni grania to mi sie zaje.... spodobala, poprostu nic dodac nic ujac
smile.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Zajefajna gierka, kilmat, muzyka, grafa, samochody to jest EXTRA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom