Mały Problemik

Status
Zamknięty.

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
No mam taki problem, jak gram to co jakiś czas gra się zacina i nie byłoby to nic niezwykłego gdyby nie to, że postacie są wtedy wczytywane od nowa. Chodzi o to, że mają ręce na boki i nogi rozstawione a kiedy wszytsko wruci do normalności, to jeśli z kimś walczyłem to ma on pełne życie.
 

Mylas

New Member
Dołączył
10.2.2006
Posty
4
QUOTE (toros1 @ 08-12-2008, 15:29) index.php?act=findpost&pid=205308
No mam taki problem, jak gram to co jakiś czas gra się zacina i nie byłoby to nic niezwykłego gdyby nie to, że postacie są wtedy wczytywane od nowa. Chodzi o to, że mają ręce na boki i nogi rozstawione a kiedy wszytsko wruci do normalności, to jeśli z kimś walczyłem to ma on pełne życie.


Taak dokłądnie to samo mam i jest to strasznie denerwujace, bo myslalem ze to może za duże ustawienia miałem ustawione, ale to nic nie dało. Najgorzej jest jak wejde do miasta tam co 5min tak jest :p mam wrażenie , ze to ma wieksze wymagania niz G3 co chodził lepiej niz G3 ZB... ( nie było takiego doczytywania). I tak pytanie nie do tego to widziałem na necie ze jest pierwszy Community patch do G3 ZB ale na razie tylko do wersji niemieckiej.... ktos coś wie może na temat polskiej albo miedzynarodowej :p
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Gra ma wiekrze wymagania. Mi chodziło płynnie na maa a tu na średnich sie zcina :((


EDIT: Nie będe dla tego pytania zakładał nowego tematu:
czy dodatek da sie prześć dwiema drogami ??
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(Duch @ 08-12-2008, 19:48) index.php?act=findpost&pid=205363
Gra ma wiekrze wymagania. Mi chodziło płynnie na maa a tu na średnich sie zcina :((


EDIT: Nie będe dla tego pytania zakładał nowego tematu:
czy dodatek da sie prześć dwiema drogami ??


Próbowałem kilka razy ale efekt zawsze ten sam - nie ma takiej możliwości, doga jest tylko jedna...
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Szkoda ponieważ Ciekawe by było przejście gry po stronie orków. dziekuje za szybką odpowiedz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom