Mały Problem Z Ipb

Status
Zamknięty.

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Mam mały problem a mianowicie czy na IPB nieda sie zmieniac nazwy tematu. Chciałbym zeby clone rozwiazał ten problem albo powiedzcie mi jak inaczej sie zmienia
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
Nie jestem pewny czy zwykły użytkownik ma takie możliwości, ale moderator może to zrobić. Użytkownicy też chyba mogą. Jak już otworzysz temat to poszukaj w okolicach swojego pierwszego posta, a jak nie będziesz tego mógł zrobić to wyślij PW/PM do modaratora działu i jak ładnie poprosisz (
tongue.gif
) to napewno zmieni temat.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Nie ustawiałem jeszcze praw userów. Są orginalnie z IPB. Więć może mi ktoś powiedzieć, czy user. No np ty Rahim. Masz możliwośc usuwania, edytowania własnych postów?
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
ja mam mozliwośc edytowania postów tylko niemoge już zmieniac tytułów tematów a tak to wszystko tak samo jest chyba
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
To jest dobrze jeśli możesz usuwać swoje posty i je edytować to dobrze. Nie ma potrzeby aby user mógł zmieniać nazwy tematów.
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
Użytkownik nie ma możliwości usuwania swoich postów, a jedynie ich edytowania. Myślę, iż nie jest potrzebna zmiana tych ustawień, gdyż nie ma potrzeby, aby użytkownik usuwał swoje posty, a jak uzna, że jego post nie powinnien istnieć to niech wyśle raport do moderatora, a on w danym przypadku nie powinnien mu dawać ostrzeżenia.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
I nie będe dawał takich uprawnień. Jak ma zamiar go usunąć to poco zaczyna wogule go pisać
smile.gif
.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ja tesh nie mogę zmieniać nazw tematów nawet w działach które moderuje =_='
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
W IPB nie wygląda to tak jak na phpbb. Tutaj, aby zmienić nazwę nie edytujesz pierwszego posta, ale (jak dobrze pamiętam) jest osobny do tego buton, który masz wyżej zaraz obok "usuń". Jeśli nie jest tam to musi znajdować się na jednaj z "rolek", które mają moderatorzy na dole strony
smile.gif
. Jeśli takich nie ma to nie wiem o co chodzi
dry.gif
.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Gothi napewno możesz wystarczy edytować pierwszy post w dzaile który moderujesz. Dawałem każdemu moderatorowi taką możłiwość. Ale zobacz na temacie nie przez ciebie napisanym możliwe, że wyszło tak, że swoich nie możesz. Wiec sprawdz na swoich i na innych. I mi powiedz.
smile.gif

Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ni ciul. W pierwszym poście tematu, niezależnie czy moim czy nie, nie ma możliwości zmiany nazwy tematu, ani opisu tematu =/ Chyba, że to ma być gdzie indziej niż nad przyciskami tagów.
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
QUOTE (Gothi @ Apr 9 2005, 02:12 PM) Ni ciul. W pierwszym poście tematu, niezależnie czy moim czy nie, nie ma możliwości zmiany nazwy tematu, ani opisu tematu =/ Chyba, że to ma być gdzie indziej niż nad przyciskami tagów.
Spróbuj zmienić temat tak jak mówiłem w poprzednim poście. Jak się nie mylę na dole strony tematu (nie ich listy) masz "Opcje moderowania" i tam powinno to być.

PS-> Być tak powinno praktycznie na 100% o ile jakieś ustawienia nie zostały zmienione, gdyż na innej stronce o Gothicu tak jest. Tutaj nie mogę mieć pewności, bowiem modem nie jestem
wink.gif
.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jak już pisałem nie wiem jak jest tam gdzie ty jesteś rahim. Tu wystarczy edytować pierwszy post w temacie. I jest to zaraz nad okinkiem postu do edytowania. Zagadaj do innego moda czy też ma takie problemy. Bo na podstawie tego, że ty nie możesz nie będe szukał dlaczego.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom