Mały Kłopocik

Status
Zamknięty.

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
No więc mam taki problem. Gra mi się wyłączyła włączam od nowa wchodze w otwórz, najeżdząm na sejw. A tam zamiast screena z ostatniego widoku przez zapisem biały kwadrat. Ale jak to mówią "przezorny zawsze ubezpieczony" więc zawsze robie po dwa sejwy. Więc wczytuje a tam o dziwo okazuje się, że mi gothic przestał myszke czytać. Przez co nie mogę nic zrobić. To znaczy, pewnie bez myszki da się jakoś grać, ale całe życie grałem, że skok myszką, akcja myszką obracenie kamery myszką więc nie chętnie patrze na zmienianie przyzwyczajeń. POMOCY
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Wielkie dzięki, podziałało. A skoro jesteśmy przy temacie to wie ktoś co to jest jak mi się wyłącza gra. Wyskakuje takie duże okno z jakimś tam errorem, nie pamiętam z jakim.
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
ja tez tak tak mam wyskakuje error cos tam mem bad cos tam cant find cos tam tylko to jest male okno klikam OK i wylacza sie gra nie wiem co to jest troche mnie to denerwuje ale jakos se radze
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pokaż co dokładnie Ci wyskakuje.
Zrób zrzut ekranu, bo jakiś tam błędów jest masa i każdy ma inne rozwiązanie.
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Dobra jak będę miał okazje to zrobie zrzut tylko, żeby wcześniej tematu nie zamkneli.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ten błąd teoretycznie jest związany z małą ilością RAM - u.

CYTAT
Pamięc wirtualną...zwiększyć.........tą co masz razy 2,5

Panel sterowania->system->Zaawansowane->Ustawienia(wydajność)->zaawansowane-<Pamięć Wirtualna
klikasz na niestandardowe.....i wpisujesz twoj RAM...razy 2.5
potem ok i zastosuj
wszystko



Może to pomoże.
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
a bardzo czesto ci to wyskakuje? mi też kilka razy to wyskoczyło ale to dosłownie tylko kilka więc to olewam
ja rzadko ci to wyskakuje to olewaj albo poproboj metody Rangiza
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
I nie będzie nic o RAM - ie.
CYTAT
1. Wchodzisz w Panel Sterowania, a potem w System.

2.Na karcie Zaawansowane w obszarze Wydajność kliknij przycisk Ustawienia.

3.W obszarze Pamięć wirtualna kliknij przycisk Zmień.

4.Na liście Dysk kliknij dysk zawierający plik stronicowania, który chcesz zmienić.

5.W obszarze Rozmiar pliku stronicowania dla wybranego dysku kliknij opcję Rozmiar niestandardowy, wpisz nowe rozmiary pliku stronicowania w polach Rozmiar początkowy (MB) i Rozmiar maksymalny (MB) (najlepiej by obydwie wartości były takie same), a następnie kliknij przycisk Ustaw. Kliknij przycisk OK.

W te pola wpisz ilość twojego RAM - u razy 2.5. czyli jak masz 128MB Ram to wpisujesz tam 320.
 

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
Mi taki błąd wyskakuje jak wpisuje kod na jakąś postać albo na smoka. Zawsze tak było. A ramy mam niezłe.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4797
Też tak miałem na starym kompie. Ale zrbiłem tak jak muwił Ranqiz i wszystko było spox.
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Posłuchałem się twojej rady i mi teraz się nie chce włączyć.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
heh....kozak..napewno dobre zmieniłeś ?
ile masz ramu ?
ustawiasz go na pierwszej albo na ostatniej partycji jeśli zwiększasz pamięć wirtualną
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom