MAŁE niedopatrzenie

Status
Zamknięty.

teamo15

New Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
16
Nie wiem czy któryś z was to już zauważył ale w Gothic 2 nie ma żadnego dziecka. Są kobiety i mężczyźni ale żeby dzieci nie było przy takim połączeniu?! Zgodzicie się chyba ze mną. Nie sądze żeby w czasach średniowiecznych mieli już gumki :oops: . Nie grałem jeszcze w Noc Kruka wiec nie wiem czy tam tez stosują aborcje
smile.gif
. Odpowiedzcie ludzie
 

teamo15

New Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
16
tak gumki robiono ze starych skórzanych pancerzy i smarowano je łojem kretoszczurów.
biggrin.gif
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Dzieci nie uwzględniono ponieważ ich zabijanie, nawet w grze jest niehumanitarne i obrzydliwe. A tak nawiasem mówiąc niegdyś ten temat już poruszono...
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Nie ma dzieci ze względu na ograniczony poziom brutalności. Jak wiadomo zawsze pod koniec wszystko się morduje, w tym wypadku dzieciu również, a wątpię by coś takiego wypuścili na światło dziennie : P Zresztą jak by wyglądało atakujące nas dziecko? : P Jak goblin lecący na smoka? ^^'
 

teamo15

New Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
16
A graliście kiedyś w Neverwinter Nights albo w Morrowinda, tam są dzieci i można je zabijać. A jeżeli tak bardzo zależy twórcom Gothica na humanitaryzmie to mogli zrobić wszystkie dzieci nieśmiertelne, albo bezbronne, albo takie za które nie dostaje sie EXP. 8)
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Jak chcesz pozabijać dzieciaki to idź do przedszkola w swoim mieście, skombinuj "większe ostrze na smoki" i ....

No widzisz, to nie humanitarne więc tego nie dali. Popieram.
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE Dzieci nie uwzględniono ponieważ ich zabijanie, nawet w grze jest niehumanitarne i obrzydliwe. A tak nawiasem mówiąc niegdyś ten temat już poruszono...

Zgadzam się z tobą Rumbler...to ja poruszałem ten temat 8) i zgadzam się w 100% ze stwierdzeniem ze dzieci nie ma dlatego, że byłoby to sprzeczne z prawem(?) czy moralnościa...
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Dla sługi beliara takiego jak ty.. nie humanitarne?? Nie jesteś czasem chory? :DDD
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
kiedyś się też zastanawiałem czgo niema dzieci a, może będzie w G3 :arrow: :wink:
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Odpowiedź jest prosta. Innos zapewne miał syna na ziemi i dowiedział się co to za potworność i udręka. Więc teraz tworzy i uczy w niebie dorosłych ludzi , a potem zsyła ich na ziemię.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
wybicie nie ale3 pobicie
taaaaaaaakkkkkk
hehehe
tongue.gif

tongue.gif
:p:p:p:D:D:D:D:D:D
a nom zgadzam sie z wami
a pozatym czymu ta nadja nie może mieć dziecka jak ktoś gra i sie cały czas z nią pieprzy
hehehe
to nie łądne usuwanie ciąży
tongue.gif
biggrin.gif
:twisted: są tam tylko nastolatkowie (18 lat czy jakoś koło tego
ten co z żoną sekoba uciekł nieweim ile ma lat ale na tyle wygląda)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom