Młotki

Status
Zamknięty.

ARONIST

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
6
Czy moze mi ktos powiedziec u kogo albo gdzie mozna kupic mloty.
Lub chociaz kod na mlotki????
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Jeżeli chodzi ci o młotki kowalskie to mozesz je kupic prawie u kazdego kowala np. W okarze Manning!!
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
a takie do questu w vengardzie ciezko znalezc; do kupienia chyba u jednego goscia 2sztuki ale nie pamietam gdzie (moze losowo), a tak to na trupach... kilka mozna tez zdobyc w miastach i w obozach orkow w nordmarze (np na zwalonych ogrodzeniach w obozowiskach koło klany ognia)
 

Ceki

New Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
18
Mam to samo zadanie z Vengardu tylko czy chodzi o młotki kowalskie czy o zwykłe młotki bo to róznica ? a jeszcze jedno a co z kilofami :)
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Chodzi tu o młoty kowalskie a kilofy łatwo jest zdobyć,w Okarze w kopalni jest paru typków wystarczy ich zabić i wziąść kilofy xD B)
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Dawid156 @ 05-12-2006, 16:41) [snapback]129285[/snapback]

Chodzi tu o młoty kowalskie a kilofy łatwo jest zdobyć,w Okarze w kopalni jest paru typków wystarczy ich zabić i wziąść kilofy xD B)



Nie prawda !!!!!
Chodzi o zwykłe młotki.
Dwa wyjscia :
1. oblecieć wszystkie miasta w Myrtanie i polukać ( w Monterze 2 szt. , w Ardei 1szt., w Reddock 1 szt. itd )
2. Isć do kopalni w np w Faring zaczaic sie na gostka który coś naprawia, stłuc go i zabrać młotek. Poczekać, aż znowu zacznie walić i cały cyrk od nowa
 

Ceki

New Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
18
już to gdzieś mówiłem w Cape Dun jest gościu obok wejścia do miasta który tnie piłą drzewo podejdz do niego i walnij go mieczem aby upadł (nie zabijaj) wtedy weź mu piłe, po chwili gościu wsztanie i znowu będzie piłował więc zrób to samo, obok gość będzie przybijał deski młotkiem zrób tak samo :) aż do skutku, pamietej pił ma być 15 a nie 5
 

Riv

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
25
Ale jeżdzicie okręrznymi drogami łatwiej iść do Silden tam jeden niewolnik naprawia dom pobijcie go a jak wstanie to jeszcze raz nie zapomnijcie tylko za każdym razem zabrać mu młotka!
 

robertvip22

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
18
kod na młotki give It_Hammer
kod na piły give It_Saw
kod na kilofy give It_Pickaxe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom