Lvl 8 Nie Mogę Zrobić Większego

Status
Zamknięty.

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
Nie mogę zrobić większy lvl, nie wiem dlaczego, po prostu nie mogę go nabić, nie wiem gdzie a nie chcę jeszcze przechodzić do 2 rozdziału. Chodzę po tych lasach ale spotykam za silne potwory od których gine lub za słabe od których mam mało exp a chce nabić do chociaż do 12 lvl lecz nie mogę.

Gdzie mam walczyć, co robić by mieć ten większy lvl. Chodzę i chodzę już nie mogę a jestem za słaby i lvl nie mogę nabić. Już załatwiłem dużo stworzeń lecz ciągle za mało gdzie to mogę zrobić i czy gdy ma się 8 lvl to można już iść do 2 rozdziału, czy nie zgine i czy nie będę za słaby.

Może wydawać się trochę głupie pytanie ale cóż już naprawdę nie wiem co zrobić.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
1. Pochodź po obozach i powykonuj pomniejsze questy.
2. Zabijaj wszystkie potwory z którymi dajesz sobie radę. Ja na 8 lvl rozwaliłem orka, ale jeżeli jesteś początkowym graczem to myślę że powinieneś polować np. na wilki.

Masz tutaj mapę, zaznaczyłem miejsca w których możesz polować:
http://img509.imageshack.us/img509/6779/koloniabb4.jpg
PS. Uważaj w lesie który znajduje się na prawo od starego obozu, można tam spotkać cieniostwora!
 

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
Bezobrazy ale mi tym razem chodziło o gothica 2 a nie o jedynke i jakbyś mógł to zrób tą mapkę do dwójki i tam zaznacz bo tam mam problem i jeszcze jedno misje w miastach wykonałem jakby co.

Muszę już iść i pewnie zanim znowu wejdę na foruym minie dużo czasu więc, przez ten czas myślę że dużo osób odpowie mi na moje pytanie.
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
8 lvl to nie jest tak mało.
Czy można iść do Górniczej Doliny na 8 lvl'u ? Tak, można. Robiłem to parę razy, ale nie nastawiaj się na zabijanie potworów i zdobywanie expa.

Jest wiele miejsc do nabicia lvl'a. Po kolei :
- idź z Bartokiem na polowanie, można dostać naprawdę dużo expa, praktycznie za darmo.
- idź w okolice farmy Onara, Polne Bestie będą nasz;ą kolejną.
- Kup kuszę/łuk ( jeśli jeszcze jej/go nie masz ) do tego sporo bełtów, wychodząc południową bramą idź przy murze po prawej stronie, gdy skończy się mur, idź dalej prosto. Spotkasz tam Polne Bestie a jak pójdziesz w lewo, napotkasz Wargi. Sposób na Wargi jest prosty, wchodzisz na zwalone drzewo i szyjesz do nich z kuszy/łuku ( trzeba kombinować, i to jest w tej grze najlepsze ).
- Analogicznie, idź w pobliże latarni morskiej Jack'a. Masz tam 2 ( słownie "dwie" ) możliwości do zdobycia doświadczenia. Przepędzasz bandytów z wierzy, następnie idziesz do Jack'a.
Idziesz w prawo, schodzisz trochę niżej i strzelasz do szkieletów z kuszy/łuku. Orkiem też nie pogardzisz.
- okolice farmy Bengara, jest tam naprawdę dużo potworów.
- questy, questy i jeszcze raz ? Questy. Na tym zdobywasz dużo doświadczenia.
- nie jestem do końca pewny, ale możesz iść do bandytów, którym przewodzi Dexter. Są oni niedaleko farmy Onara.
- Potworów i misja jest naprawdę dużo, wystarczy trochę poszukać. Mam nadzieję, że w jakimś procencie pomogłem.
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
wez wykonuj qesty, ktorych jeszcze nie wykonales, a i mój poprzednik wspomnial o polnych bestiach no i to jest dobry pomysl:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom