Ludzie Znikaja !

Status
Zamknięty.

seba265

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
10
No to tak , gram w gothica jakis czas i nie mialem zadnych bugow , ale po ostatnim wczytaniu gry i prubie przejscia misji , tej co musze zapytac sie kazdego kowala w normadrze zeby mnie ten w klanie mlota nauczyl robic miecze z rudy(chyba , mam EN wersje to nie wiem) no to Larson sie zgodzil ide do klanu ognia , i do kalana (chyba to on jest tam kowalem) no ale w chacie go niema !! !! Obeszlem cale miasto i go nie znalazlem :( (a kilka razu juz u niego bylem wiec to sie stalo dopiero teraz) , po jakims czasie teleportuje sie do rhobara , ale jego tez niema , tron pusty , obejrzalem sie po sali i nic !! Co sie dzieje ??
To nie czity bo konsola mi niedziala (moze dlatego bo mam viste , na jowood mi tak powiedzieli) . Co jest przyczyna ?? I jak to naprawic ?? (niestety nie konsola^^)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Kalana nie ma w Klanie. Wychodzisz i skaczesz w lewo na ścieżce w dół (przed mostem i strażnikiem). Jest tam obóz orków (jeden z 5 potrzebnych do misji "uwolnij nordmar") w którym uwięziony jest Kalan.
Co do Rhobara to nie wiem. Widać poszedł się przewietrzyć :p Czasami tak jest, że NPC po prostu gdzieś sobie chodzą.\

To tyle.
Mam nadzieję że pomogłem.
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
spróbuj cheatować i wpisz goto robhar. jak nie umiesz włączyć konsoli to poszukaj na forum jest dużo takich tematów
 

seba265

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
10
elessar , wielkie thx , a ty ningiuti wez czytaj posty , przeciez napisalem ze konsola nie dziala , mam viste ...
 

seba265

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
10
No to kalana mam , niewiem moze wczesniej lazilem do kogos innego ... Ale sprawdzam tego rhobara juz z kilka razy szukam wszedzie , NIEMA GO , na 100% patrzalem wszedzie (moze przez jakis lag przelazl przez sciane :rolleyes: ) ale nie :( ... ??
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Miałem coś takiego z koczownikami na pustyni, przy oswobodzeniu Mora Sul koczownicy wbiegali w ściany i znikali, może Robhar gdzieś spadł i nie żyje
 

seba265

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
10
Niewiem , moze. Ale dodam cos , zapisalem gre i napadlem na vengard (jak sie kogos zabije,calkowicie,to wszyscy z miasta chca ci rozwalic) rozwalilem wszystkich , same trupy , wszyscy po przylazili , a rhobara nima , co myslicie , co mam zrobic ??

Mozliwe ze jak zrobie jakas misje z nim zwiazana to powroci ?? Bo juz mi sie grac odechcialo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom