Ludzie Mam Odkrycie Nowe Tajne Gildie W Nk

Status
Zamknięty.

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
wow słuchajcie grałem sobie w nk i przeszedłem gre pięc razy teraz przeszedłem dodatek i siedze w korinis i dla jaj każej nocy modle się w kapliczce beliara modliłem się tak długo az w końcu pojawia się po modlitwie to czarnucha poszukiwacz no to przygotowuje się żeby go posiekać na plasterki a on mówi że jestem godzien stać jednym z nich. Mówi mi że mam do kamiennego kręgu za farmą lobarta no to idę. A tam 5 poszukiwaczy i jeden nekruś mówią że moge zostać jednym z nich dają mi szate poszukiwacza . I dają super zlecenia potem pytają czy wybieram ścieżke magii czy walki mówię magii to zostaje nowicjuszem a potem nekrusiem a jak walkii to strażnikiem cienia (fajna zbroja) a potem rycerzem śmierci (zbroja kruka) fajnie nie
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ale ty głupoty opowiadasz
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
Jeśli tak było naprawde to zrób fotke i wklej ją tutaj. To moze ci uwieze. Po za tym ile razy sie modliłes w tej kapliczce??
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Woooow jak to prawda to ja pier****. Mniej więcej ile razy trzeba się modlić w tej kapliczce? I ile trzeba poświęcić(zdrowia,many...)?? Bardzo ciekawe jak będe jeszcze raz przechodził NK to sprawdze
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Epic

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
25
Radze podchodzic do tego z dystansu. Mysle, ze jak by bylo cos takiego, byla by o tym wzmianka wczesniej.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
To raczej na 100% bzdura jest bo własnie sobie to sprawdzałem grając w NK i skończyła mi sie mozliwość składania ofiar i jakoś nikt sie nie pojawił!!! Wiec poprostu sobie ktoś a mianowicie owen9 zrobił sobie z nas jaja
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
Tak Tak!! Spam zaczyna sie rozpowszechniać!(i uzależniać) jednego nierozumie przecisz wg. fabuły poszukiwacze chcą nas zabić. To JEŚLI nawet by była taka gildia to co? poszukiwacze nadal by nas chlastali ? czy moze coś typu : <siemka>
a co do Zbroi Kruka to i tak w 5 rozdziale by było zupełnie nieopłacalne bo ona ba 100 na wszystko a zbroja palika 150/150/100/50 i tak samo Cz. zbroja Łowcy
Smoków(inaczej jest z magiem)
Patrzcie temat! Ludzie nie wiedzą co pisać i wymyślają jakies wyczesane historie trzymajcie mnie!
Nara
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Bez Screena Nie uwieze , 1 raz takie cos slysze :| , a le z drugiej bardzo fajnie jak by bylo takie cos ale waptie , bo na zadnej stronie/forum nikt nawet nie wposminal o tym
wiec czekamy na screena
tongue.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
E człowieku po co ty nasz picuesz chcesz sie przypodobac czy co???Nie mozesz przylączyc sie do sił zła bo oni chcą zniszczyc bohatera A screeny możesz pokazywac tez moge wpisac na zbroje kruka i ubrac a potem pokazac i mówic ze jestem rycerzem ciemnosci .Uwieżył by jak pokażesz mi goscia w zbroi tego nowicjusza
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
tez sie modlilem dla jaj, tylko ze nie w nocy tylko caly czs tk ze mi zeszlo to 1 pkt zycia, i nic sie nie stalo, to na 100% sciema, tak jak z tym handlarzem kolo piramid
dry.gif
.
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
jakgrałem pierwszy raz w GI a było to dawno dawno temu, spędzałem przed monitorem od 10 do 20 godzin dziennie tak mnie wciągnęła fabuła gry,kładąc sie spać nie mogłem zasnąć bo cały czas przed oczami miałem "scenki z gry " rozkminiałem jak przejść nieskończone misje itd...,REASUMUJĄC SPEDZAJĄC PRZED MONITOREM DUŻO CZASU LUDZKI MÓZG NIE ODRÓŻNIA CZY TO SEN CZY JAWA I Z TEGO BIORĄ SIE TAKIE HISTORIE,JAK SKŁAMAŁEŚ SPECJALNIE TO JEST TO PŁYTKIE,A CHCĄC SIE PODZIELIĆ JAKĄŚ HISTORIĄ TRZEBA BYŁO NAPISAĆ OPOWIADANIE !!!!!!!!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
haha koleś ale ty masz głowe chora. No skoro taką nowinke masz tyo daj screena albo nie przeslij mi save z tym jak jestes nekromata albo chociasz gosciem w stroju poszukiwacza oki? No ale i tak ci nie wierze dla mnie gadasz głupoty i tyle!
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja też moge zostac poszukiwaczem wystarczy wejsc w takiego typa i wyżucic jego strój i ubrąc.A ja uwierze jak pokażesz mi save no albo jakis wiarygodny screen
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
prześle screeny co wy na to ja jestem rycerzem śmierci i pokarze na screenach tylko nie wiem gdzie sie przenosza po zrobieniu ale coś wykompinuje
cool.gif
cool.gif
cool.gif
zobaczycie
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Ehh koleś wam coś wkreca a wy to łykacie...
poco wam screnny jak i tak to nieistnieje poprostu ten koleś ma wybujałą wyobraznie i chciał zaistnieć na forum nic wiecej proponuje zamknac temat bo nie widze jego sensu.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nie no nie wieże ten koleś to chyba coś jara przed graneim i gra bo bez kitu ma ładne filmy.Jak uwieże to wpierw musze screeny zobaczyć ale szczegół.Nie no wogule może mu to sie przyśniło albo na modach gra jakiś kto wie................................................
 

Sion

Member
Dołączył
2.5.2005
Posty
33
Ja tak spróbuje będę się tak długo modlił aż umrę z pragnienia i zobaczymy.
Jeżeli to prawda to potwierdze jak sam sprawdzę
 

bb16

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
21
co wam dadzą sejwy i screeny?? Koleś mógł poprostu wpisać kod na te rzeczy i zrobić screena nie??
wink.gif
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
creeny prześle na poniedziałek przynajmniej się postaram. Jeśli chcecie wcześniej np niedziele to powiedzcie gdzie przenosi się screen po zrobieniu go przesyłajcie na maila owen9@o2.pl
mad.gif
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
QUOTE (owen9 @ 04-05-2005, 07:26) creeny prześle na poniedziałek przynajmniej się postaram. Jeśli chcecie wcześniej np niedziele to powiedzcie gdzie przenosi się screen po zrobieniu go przesyłajcie na maila owen9@o2.pl
mad.gif

n/c koles screena nie umiesz zrobic ? ...... masz taki klawisz "print screen sysrq " naciskasz ....
cool.gif
i masz screena trudne nie ? wklejasz liczmy do painta "ctrl + v , albo prawym klawiszem myszki i wklej " stary bania nie ?
tongue.gif
dry.gif
no i zapisujesz se to gdzies.... a i bym prosil o screny naprzyklad przy farmie lobarta jak sttoja kolo ciebie ci poszukiwacze i z tym nekromanta
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom