Lokalizacja Save'ów Risen 2 : Mroczne Wody

Status
Zamknięty.

rokus1

New Member
Dołączył
28.4.2012
Posty
2
Witam, chciałbym się dowiedzieć gdzie znajdują się savy z Risen 2. Szukam już od dłuższego czasu na komputrze, ale nie mogę znależć (mam Windows 7).
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jeżeli nie ma ich w Moich dokumentach, to muszą być gdzieś w folderze z grą.

Sam dopiero za chwilę zainstaluję grę, także najwyżej potem edytuje posta jak sam znajdę.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Savy są na dysku C, dokładny adres to
C:\Users\Ryszard\Saved Games

Przy czym Ryszard, to w moim przypadku, w Twoim będzie nazwa którą masz, jako główny użytkownik Windy 7 (tj. Administrator)

btw. To jest następna kicha PB, że nie potrafią robić rozsądnych savów... O co chodzi? Ano o to, że po kilku/kilkunastu szybkich i automatycznych zapisach gry okazuje się, że folder z zapisami waży już prawie 2GB, przecież to porażka.
Jak ktoś ma mało miejsca na dysku C, to musi regularnie usuwać starsze zapisy gier, bo nie da rady inaczej.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Offtop on

Hmm... a autorzy gry zalecają często save'y, gdyż ponoć łatwo zginąć (chociażby pułapki ni stąd ni zowąd). Chyba w takim razie najlepszym wyjściem jest nadpisywanie zapisów, jednak wtedy nie mamy możliwość powrotu do wcześniejszego etapu gry. Ewentualnie zgrywanie save'ów starszych na inny dysk. Btw - ja w tej chwili mam 1.16 GB wolnego na C ^^
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
No wiesz, masz zapis szybki i zapis normalny, no i ofc automatyczny- np. gdy wchodzisz do jaskini itp. Ale zapis szybki powinien być domyślnie nadpisywany... Tak było chociażby w przypadku G3 o ile się nie mylę, a z kolei zapis normalny, to już wykonujesz jak chcesz (albo nadpisujesz, albo robisz czysty zapis) no i automatyczny też powinien się nadpisywać, a tak nie jest... stąd te rozmiary...


Edit:
Ewentualnie zgrywanie save'ów starszych na inny dysk

No ja właśnie tak robię, choć w sumie to mam dużo miejsca na partycji C
 

rokus1

New Member
Dołączył
28.4.2012
Posty
2
Dzięki za odpowiedzi, folder z zapisami znalazłem, u mnie po około 8 godzinach rozgrywki miałem rozmiar savów ponad 3 GB :eek: .
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Bez przesady Arv, tu może się jeszcze coś pojawić, a trzy tygodnie można odczekać
 

Men31

New Member
Dołączył
17.11.2010
Posty
1
Moje savy ważyły tylko 17 gb xD zapisuję częściej niż mrugam xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom